• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a1000 almyı düşünüyorum yardım ?

Cevap: yamaha a1000 almyı düşünüyorum yardım ?

Sevgili Cankut95, sana tek bir şey söylüyorum: "Sakın!"

Temize pa55 filan bulursan al gitsin.Vize'de Sebahattin Ağabey de vardı.Satmadıysa duruyordur.Bulamazsan da başka bir şey al.SX3000 filan al bari.Or 700 de olur.Sana bunları o cihazı düğünlerde kullanmış biri olarak söylüyorum.

Abi seninle bi orta yol bulamadık biz :)

Abi seninle bi orta yol bulamadık biz :)

Zevk meselesi be güzel kardeşim :) Evde çalacak adama öneriyoruz.Fakat iş düğün olunca işin rengi çok farklı.Müsait ortamın olunca dene.Yoksa ben de bilgisayar ortamında pa800'den pek verim alamıyorum.

A1000 ler bence artık miyadını doldurdu. A1000 alacağına Or-700 TR V1 alsan daha iyi. Zaten ikisi arasınsa fiyat olarak fazla bir fark yoktur. Karar senin. Saygılarımla,

Bence yamaha a 300 tr v2 al çipli a 1000 den daha güzel.....

Sevgili Cankut95, sana tek bir şey söylüyorum: "Sakın!"

Temize pa55 filan bulursan al gitsin.Vize'de Sebahattin Ağabey de vardı.Satmadıysa duruyordur.Bulamazsan da başka bir şey al.SX3000 filan al bari.Or 700 de olur.Sana bunları o cihazı düğünlerde kullanmış biri olarak söylüyorum.

bende vizeliyim abi sebahhattin ustaya bi sorayım bakayım duruyorsa anlasabilirsek :)

bencede or700 v1 al derim.a1000 oyuncak gibi, bişey anlamazsın,

bence ronald g600 a1000 den iyi tek derdi ritim sıkıntısı ronaldda ama cok ararsın ronalddaki sesi ustad :)

bence ronald g600 a1000 den iyi tek derdi ritim sıkıntısı ronaldda ama cok ararsın ronalddaki sesi ustad :)

gecen gün bi abimizin işi düşmüş g600 verdim abi bi alto sax yapmıstım alete allta bas klarnet vardı abi bana resmen yalvardı bu alto saxı pa800 içinde yap diye ama malesef o tadı bulamadım dedi gerçektende öyle :)

s650 all cok güzel alet..........

kardeşim ketraon xd 9 al bak keyfine yamahayı boş ver