• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a1000 cipsiz demo

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar yamaha a1000 cipsiz setler icin demo yaparmisiniz a1000 almaya dusunuorum almadan once cipsiz setlerin seslerini dinlemek isterim yani zurna,mey,yayli,ney felan

Cevap: yamaha a1000 cipsiz demo

frden slmlar senin aradiklarin tr de artik zor bulunur tr de cipsiz a1000 kullanan sanirim yok dencek kadar azdir senin yapcagin tek sey var ya a2000 alcaksin emo set ile sorunsuz is yapacaksin yada tyros 2 3 4 den bir secim yapacaksin trye cip icin alet gondermen cok zor burdan ya kendin gitceksin biraz karisik dedigim gibi bak ebay yada boin coin den bul tyros 2 yada a2000 alcaksin set alip devam edeceksin yoksa senin isin biraz zor

bir tane tyros 4 almaya dusunuorum ama tyros 4 ile dugunlere cikabilirmiyin burhan usta

ozel dilerim tyros 1 demek istedim

tyros 4 ile dugunmu heheeh sen tyros 4 ile dugun degil konser yaparsin suan piyasanin en pahali aleti sordunmu fiyati ne 4200 euro metzde onunla dugun yapamazsan casio al

simdi vallah butcem cok degil simdilik evde calmayi dusunuorum yanii kendimi gelistirmem icin sonra profesyonel olduktan sonra pa800 alirim ama simdilik alet ariyorum kendimi gelirstirmem icin onun icin a1000 yamaha dedim cunku iyi bir zurna ariyorum hangi makinada iyi bir zurna vardir Burhan usta :)

oo hani sen tyros 4 almayi dusunuyon daha kendini gelisdircen sonra pa 800 dusunuyon senin isin baya uzun sen ozaman cipsiz kullan orenesiye bence sonra pa 800 al

yok calmayi biliorum ama 6 aydir caliom yani 6-8 halaylar ,2-4 halaylari felan biliorum ama dedigim gibi basit calio yani nota eksik sanki iyice calmam lazim fakat senden bir sey sormak isterim cipsiz setlerde zurna sesi boyle mi cikio video gosterecem dinlersin

belki birazdaha edit le az daha iyi olur ama fazlasi olmaz ama sana suan cipsizde yeterli bende a1000 vardi 2004 lerde falan cipsizdi yamaha psr9000 ve 9000 pro vardi sattim tyros 2 aldim senin icin a1000 yeterli ozaman fazlasi gereksiz

sagol usta birde senin grupunun adi neydi