• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 için Oriental Pakete Yazılan Yeni Ritimler

Cevap: Yamaha A2000 için Oriental Pakete Yazılan Yeni Ritimler

Emeğinize sağlık eyw.

arkadaşım ellerine yüreğine sağlık çok teşekkürler ederim

sagol kardesim yaptın yine insanlıgını tesekkurler

abi bunlar emo usb çalışırmı

Hocam bende de hem emo usb hem de oriental pack var ikisini aynı anda yükleyemiyorum var mıdır bir yolu yordamı? (ilgili bir konu ben bulamadım varsa linkini atarsanız sevinirim)

ikisini aynı anda yükleyemezsin zaten emo usb yi kurabildiysen oriental paketi kaldırmış olmalısın.

ikisini aynı anda yükleyemezsin zaten emo usb yi kurabildiysen oriental paketi kaldırmış olmalısın.

Evet aynen öyle oluyor ama bu mantık dışı değil mi? yani ben ikisine de para verip aldıysam ikisini de bu klavye ile kullanabilmem gerekmez mi? :confused:

aslında bakarsan haklısın ama maalesef ki durum böyle bende mesela oriental paketteki 2 ritmi çok beğeniyorum ama şuan kullanmam için emo usb yi kaldırmam gerekiyor iki paketi harmanlayıp kullanamadıktan sonra dediğin gibi bir anlamıda kalmıyor.

helal retyum s650 kullanan arkadaşlara çok yazık oldu sürekli kandırıldık ve halende kandırılmaya devam