• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a2000 v2 pls EMO usn deneme

Cevap: yamaha a2000 v2 pls EMO usn deneme

S650 var daha kutusundan çıkarmadım eve gidince bi bakayım ritmi varsa deneYELİM ÇALMAYI

arkadaşım niye acele ettin 450 euroya düşecek alet

bu ritm emo ritmi değil or700 plus güldaniyem in aynısıda ses ler değişik a2000 ses için guzl yapmıslar ama yıende alınmaz emo usb var dıe adamlar plus çipi yapmıs or700 v2plus da ne varsa aynısını koymuslar ıcıne

hocam alet 450 degıl 200 euroyada dusse bu saatten sonra umrumda degıl cep telefonu gıbı oldu pıyasa ıyıce sınır oldum dun bı abımde 3x var ve tesısatı dynacord p1000 yenı kasa anfı 2 tane ev kabınlerı var evde ve calıstıgım mekana begenmedım kalvyeyı oraya gıttım bı denıyeyım dıye yemın ederım 3x gıbı rıtım ve tonları var alım gıttı ne 800 ne 2x ne 3x sunuda unutmamalıyım benım param o kadardı adım hıdır butcem budur 2 sene daha kullanırım bu klavyeyı ısterse 50 euroya dussun

ayrıca bu sesler ve rtımler s650 de yok yakın tonları yazasın or700 e gelınce bu rıtım evet var kıtler farklı emo zaten rıtımde 7-8 e40 ılede calarsın :) alet v2plsolması onemlı degıl evet guzel rıtımler var seslerde hos dınlemeyen emoyu taksında farkı anlar saygılar...

hayırlı olsun kardeşşş ton ve parlaklık olarak cok ii secımm alısrsınn durumun varsa bı tanede korg all tamamdırr

tesekkurler hocam elımde o kadar param vardı onu aldım ondan oncekı klavyem korg pa500tr dı mıllet naptın cok kotu alet dıye kafamı sısırdı barıs kral dıye arkadasımla oturdk alete set yaptık mıllet delı oldu sakır sakır kemanlar baglamalar ben memnundum buda oyle olucak sanırım yapıcam ınsallah allah bol bol ısler paralar versın gerısı hıkaye :)