• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a2000 videolu demolarım.

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip edemiyordum ve baya bir gezdim neler olmuş diye a2000 ve 3x hakkında ve herkes a2000 kullanan çok ama paylaşımalr ve demolar az denilmiş bende konuya bir açıklık yardım amaçlı bütün videolarmı paylaşıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha a2000 videolu demolarım.

güncel kalsın

eline sağlık kardeşim gerçekten a2000 gibi bir klavyenin daha çok üstüne düşülmesi
lazım

Sanatına sözüm yok bi bu cihaza isinmadim bide 3x e eğer ben bu mesleği yapıyo olsam ben bu cihazları kullanmam

Sanatına sözüm yok bi bu cihaza isinmadim bide 3x e eğer ben bu mesleği yapıyo olsam ben bu cihazları kullanmam

öncelikle teşekkür ederim ama merak ettim a2000 ve 3x pro var bnde ve bnlara ısınamadığınızı söylğyorsunuz peki neden sebebi olmalı ve bu işiş yapıyor olsanız hangi klavyeyi kullanırdınız

Öncelikli tercihim pa800 olurdu bütçe yet else pa80 olurdu pa3x vereceğim parayla 256 rem pa800 ve tesisat a önem verirdim daha birçok sebep daha sebep sayabirim pa800 için bütün pa800 kullanan Aradaslarla konuştum hepsi aynı düşüncede pa3x ve tyross gibi cihazları ben stüdyo aleti olarak görüyorum bugün bu işi yapacak olsam gözüm kapalı tertemiz full pa800 4500 tl veririm

Öncelikli tercihim pa800 olurdu bütçe yet else pa80 olurdu pa3x vereceğim parayla 256 rem pa800 ve tesisat a önem verirdim daha birçok sebep daha sebep sayabirim pa800 için bütün pa800 kullanan Aradaslarla konuştum hepsi aynı düşüncede pa3x ve tyross gibi cihazları ben stüdyo aleti olarak görüyorum bugün bu işi yapacak olsam gözüm kapalı tertemiz full pa800 4500 tl veririm

Şimdi diycek bişey bulamıyorum aslında çünkü bu işi yapmıyorsunuz sanırım yada a2000 ve 3x canlı çalmadınız herhalde çünkü bizde boşuan vermedik a2000le 3x proya o akdar para ki benim tesisatım yok sattım ben salonda çalışıyorum.