• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!! Yamaha A2000 Yeni video ve demolarrrrr !!!!!!

firtinayassin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 2
GEZİNİRKEN BULDUM. TEŞEKKÜRÜ EKSİK ETMEYELİM.

DEMOLAR:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=U98n6pmw7N0]YamahaTr.Net A2000 KorgTr mehmet kavuzkoz korg07 Ciftetelli ... - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: !!!! Yamaha A2000 Yeni video ve demolarrrrr !!!!!!

Hocam elet sorunlu takılma yapıyor :D İlk başta takılmış :)

Şaka bir yana bu aleti dünya gözüyle bende incelemek istiyorum Ankara'da Hatay sokağa gitmek lazım bir ara...

evet incelemek gerekiyor

güzel demolar

demolar güzel. ama şöyle bir zurna sesi bir halay ritimi dinlesek daha güzel olur :)

keşke aynı parçayı üsteki pluslada çalsaydı sesleri ve ritmi karşılaştırma imkanımız olurdu..
bide acaba ritmi plusdanmı yükledi, aynı ritim bendeki plus dada var çünkü , plusların ritmini okuyor heralde a2000, yanılıyomuyum acaba?

a2000 plus ritimlerini okumuyor... zorla okutturuluyor :D bu ritim plusta beğenildiği için a2000'e transfer edildi. :D

a2000 plus ritimlerini okumuyor... zorla okutturuluyor :D bu ritim plusta beğenildiği için a2000'e transfer edildi. :D

neden tehdıt edıyonuz a 2000 :)

Enstrümanı satın alalı 5 gün oldu. Bendeniz canlı performans icra eden bir müzisyen değilim ve bu konuda müzisyen arkadaşlarımın ihtiyaçlarını karşılama konusunda kat'i konuşamıyorum maalesef. Sadece beste çalışmalarım için düşündüm bu cihazı. Ancak şu anda, Yunan-Türk paketi ve Salim ile Batuh'un hazırlamış olduğu set var cihazda yüklü olarak. Şu kadarını söyleyebilirim ilk izlenim olarak; bu cihaz fiyatını hak ediyor ve sanırım ileriki zamanlarda oldukça talep görecek bu model.

Ben çok düşündüm ve çok araştırdım enstrüman almadan önce. Sonuçta ödenen bedeller bizler için kolay kazanılmıyor. Ben marka bağımlısı bir insan değilim. Hangi marka enstrüman kullanılırsa kullanılsın; önemli olan bu tip enstrümanlarda set olarak temel Türk ritmlerinin bulunduğu cihazlar içerisinde sound olarak fiyatına göre çok uygun bir seçenek bence. Her enstrümanın hakkını birileri muhakkak veriyor zaten. Cihaz durduğu yerde müzik yapmaz :)

Düşünenlere bütçeleri açısından tavsiye ediyorum.Bu arada Modern Vahde Ve İbiza 2011 ritmlerini kim yazdıysa :); her iki ritm ölçeği ve atyapısı ile birer beste çalışmam oldu 5 gün içerisinde. İçime siner ve düzenlemesini tamamlayabilirsem yakında paylaşırım sizlerle.

Saygılar,

Bir de 6/8 lik sanat müziğinde bir çalışmam oldu :) unutmuşum yazmayı :) Yakında eleştiri ve yorumlarınızı almak için paylaşmak isterim bu çalışmalarımı...