• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a2000

sanat30

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar ben a2000 aldım emo usb ile birlikte fakaty canımı sıkan ve çözemediğim bir sorun var user programında stiller dengesiz yani ritimler ritimden ritime geçtiğimde birisi yüksek birisi alçak bu dengeyi ayarlayıp nasıl hafızaya alabilirim yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Cevap: yamaha a2000

Hangi ritmin ayarlarını yapmak istiyorsanız seçin function - digital rec menü - style creator - mixing console den ses yüksekliklerini ayarlayın ve save edin benim bildiğim bu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yamaha a2000

Ritimi seçtikten sonra mixing konsoldan volümlerini ayarlayıp ritim yazma menüsüne girip hiç bir şey yapmadan exit deyip save yaparsın usb veya user e bu şekilde bütün varyasyonlar introlar vs aynı anda değişir
yada
ritimi seçip ritim yazmaya giip oradan mixing consoldan ayar yaparsan her varyasyonu her kanalı ayrı ayrı yapman gerekir biraz uğraştırı ama en sağlıklısı budur.