• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A2000V2 Plus + Emo Usb YENİ ELEKTRO DEMO

Cevap: YAMAHA A2000V2 Plus + Emo Usb YENİ ELEKTRO DEMO

SU user effect le bı ugrasalım bugun bakalım yamahas nıcklı arkadasın baska konu baslıgı altında user efect yaratma bılgılerı vermıs ama orası bıraz zor sanırım deneme yanılma yontemı ıle kasacaz kendimizi ...

paylaştığım konuda user effcet oluştuma yazıyor fakat efectin ayarları size kalmış:)mesela lesli efectinin uzaması,kısalması vb.ayarlarını deneme yoluyla yapmak durumundasınız.ben bir ara bendeki user efectleri paylaşacağım.ama bir türlü kopyalayamadım bakalım:)

sıkkıntı yok yamahas dostum beklerız .) bu arada hazır bı reg vardı full electro ve vyn elc 4t iste vyne dıst hard2 efecctı yapıstırdım tam bu vıdeo olmasada ınceden benzedi..kurcalamaya devam :)

ellerine sağlık teşekkürler gökhan,elektro çok güzel tam doğu elektro olmuş,iyide halay çekilir bu elektroyla :)

paylaştığım konuda user effcet oluştuma yazıyor fakat efectin ayarları size kalmış:)mesela lesli efectinin uzaması,kısalması vb.ayarlarını deneme yoluyla yapmak durumundasınız.ben bir ara bendeki user efectleri paylaşacağım.ama bir türlü kopyalayamadım bakalım:)

Eline sağlık usta iyi ettin bizim zamanımız yok saatlerce pc başında klavyeden yazacak.Org başında geçiyor zaman eyvallah konu açtığın için bizide bi yükten kurtardın.

:D arkadaşlar oturup yazın 2 dk allah aşkına :D adamda bişiler yaptım diye havalara giriyo :D

valla yarım saatinizi almaz... sallıyor 4 tane effeck birliştirdim falan filan :D

yoh 35 tane effeck birleştirdin :D ahahha

Dünyalar senin olmuş kardeş anlaşılan.Ne mutlu sana. ;)

çok mutluyum :D paylaşmak güzeldir ...

güzel olmuş abim efekler bayağı cözmüşsünüz aleti aslında uğraşılırsa daha neler var neler ama uğraşanlar birazdaha dikkat etseler neler cıkacak ortaya

On numara olmuş harbiden tebrikler

YAMAHA A2000 DOĞU ELEKTRO Pitch band efecti ile deneme.

Bazı arkadaşlar haddini fazla aşıyor burda biz bi demo paylaştık isteyene de sesi veririz kendi kendilerine polemik yarattılar.Biraz uğraşsanız kendiniz de çözersiniz sözüm meclisten dışarı o çok bilen arkadaşlar için bizde elimizden geldiğince herkese yardımcı oluyoruz burada.Kendi kendinize moda girmenize gerek yok ;)

derler derler herşeyi derler adamı org çaldığına müzik yaptığına yapacağına pişman ederler sen koy gitsin müziğine bak adam olana paylaşım yapılır yardımcı olunur.:D

derler derler herşeyi derler adamı org çaldığına müzik yaptığına yapacağına pişman ederler sen koy gitsin müziğine bak adam olana paylaşım yapılır yardımcı olunur.:D

Eyvallah usta millet adam gibi orgunun klavyesinin başına oturup çalışacağına uğraşıcağına başkasından medet umuyor bilgisayarının klavyesinin başından laf yapıyor anca iş icraata geldimi suçlu biz oluyoruz her sabahı orgun başında görüyoruz değeri yok hiçbişeyin koy gitsin dediğin gibi.