• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a300 tr v2 yardım !!!!!

umut_ozen34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar orgu yeni aldım..yalnız bu aletin v2 olmasının bana sağladığı avantajlar nelerdir..ritim atabiliyormuyuz.....yardımcı olacak herkesese teşekkür ederim...aleti çözemedim henüz...

Cevap: yamaha a300 tr v2 yardım !!!!!

v2 nin tek avantajı v1 in üstüne yeni ritimler yazılmış olması sesler değişmedi ritim zaten v1 ede v2yede atılıyor 6 7 ritim atarsın fakat tek tek çağırarak kullanırsın nasıl atılıyor dersen bilmiyorum diğer sorularına cevap vermeye çalışırım abi

Slmlar;
Yamaha style downloader adında program var onu indirmeniz ve 1 adet usb-midi kablosu temin etmeniz gerekiyor.Bende a300tr v1 vardı daha önceden.Sanırım v2 de birazdaha ritim ve ses eklendi.Onun dışında cihazın belleğinde yada çalışma prensibinde bir değişiklik olmadı diye biliyorum.Cihaza sadce ritim atabiliyorsunuz.136.ritim değişken ritim, yani cihazın 370kb lık hafızasına küçük olmak kaydıyla 15 ile 30 adet ritim atabiliyorsunuz.Ancak hepsini aynı anda çalamıyorsunuz.Tek tek 136.ritme load etmeniz gerekiyor....

kardeşim sesler v1 ile aynıdır ritimlerde ise v2 de daha fazla ritim vardır ve v2 de ritimler daha günceldir ...

yamaha a300 tr v2 var bende bu klavyede transpoze yaptığımda akor bolumunde koma kayıyor onu nasıl duzeltebılrıım yardım !!!!!