• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a3000 daha fazla video

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
Sayin a3000 kullananlari arkadaslarim abilerim, yamaha a3000 Cok ses getirerek cikti bir cok klavye alacak kisiler bu aleti bekliyor diye düşünüyorum internette video cok Cok az görme imkani olmayanlar içinde videolar cekilse cok iyi olur diye düşünüyorm elinde olanlar biraz uğraşıp video çekerse minnettar kaliriz şöyle düğün ritimleri vahdeler türk ve batı sesleri loop meyanlar varsa dinlemek isteriz emeginize teşekkür ederim şimdiden ...... ayrıca su an bu aletle uğraşan üstadlar varsa detayli aciklamada iyi olur aslinda alete or700v2 plus çipi takilabilirmi kendi hafizasinda türk ritimleri de sabit olsa iyi olabilir ritimler cok kaliteli useri için sample sesler icin liste felan varmı acikalama yapan ustadlarada teşekürler simdiden iyi gunler..... :)

Cevap: Yamaha a3000 daha fazla video

ne tanıtım nede video var nette Türkçe sanki kimsede 13 mega piksel cep telefonu yok ki çeksin tanıtsın sene 1980 olduğu için kamerayla çekim lüx biş

Şu anda a3000 in özelliklerini ortaya koyacak bir çalışma yok emo nu usb çıkarması bekleniyor geriye sadece batı özellikler kalıyor onlar demo olabilir zaten bilinen tyros özellikleri ve a2000 emo usb sinin az bir kısmı var oda aynı a2000 gibi zaten, şu an gösterecek bir şey yok ortada daha.

ne tanıtım nede video var nette Türkçe sanki kimsede 13 mega piksel cep telefonu yok ki çeksin tanıtsın sene 1980 olduğu için kamerayla çekim lüx biş

Tanıtım olunca aynı bildiğin sesler olacak. Öyle uçan kaçan bir şey beklemeyin. Birbirine çok yaklaşmış aletler var...Diğerinden farklı özellikler bizim pianistleri ilgilendirmediğinden(arpej-ses efekt sisteminin değişimi-pichbende parametre atanması- batı seslerinin daha geniş ve kaliteli olması- her ritimde drum kit seslerinin diğer seslerle takası vb) zurna e.bağlama sesleri de bildiğiniz eski modelle aynı olacağından fazla beklentiye girip hayal kırıklığı yaşamanın anlamı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstadlarım çalışmalar bitmemis olabilir doğrudur ama üzerindeki ses ritiim listesi neler kac türk ritmi var kac sample var ayrica or700 ve a2000 ritimlerini okuyor mu emo usb destekliyor mu yada o700v2 plus çipi takiliormu simdi alsak ne gibi sıkıntı çekeriz fabrika ritimleri yeterlimi degilmi gibi sorular aklimda aslinda... cevaplanirsa memnun olurum teşekürler....

Güncel kalsin

Emirercanayar bilgilendirme icin cok teşekkür ederim tyros fatih set içeriğine baktim ayrica gayet güzel bi set sesler loop meyanlar doyurucu bi set peki aleti tam anlamiyla kullanabilmek için usb leri mi beklememiz lazim desteklediği türk ritimi serisi yok soyledigin kadariyla sample atma iside bana yabancı yada alete sample atmak için kullanıcıya açıkmı aleti isleyen varmi ayrica aleti nerden alırsak tyrosfatih seti veriyorlar tesekkurler şimdiden

Tyros fatih set idare eder.... Bana usb ile geldi. Yamaha a3000'e gelirsek ben alalı 2 gün oldu. Çok beğendim yamaha soundu başkaymış! fakat iyi bir set lazım cihaza. Onlar da zaten yakında çıkacak.... Korgtaki gibi songbook olayı yok! Music finder var ama sözler ve transpoze olayı hazır gelmiyor galiba... En hoşuma giden olay taksim meyanları ritmle birlikte çaldırabilmek süper birşey. Bugün emonun iki dörtlük ritmine multipad kısmına meyanlar attım. Millet kopacak vallaha....Bunlar ramda yer kaplamıyor usb den kullanıyorum... Üzerindeki emo set gayet güzel ama eksik.... Alet set olarak oturdukça ve iyice hakim olduktan sonra önü çok açık... Tyros 5 batı ritimlerini birebir okuyor ben denedim. Çok pro yazılmış ritmler gerçekten... Ne slowlar çalınır o ritmlerle.... İntrolar zaten nefis.... Şimdilik aklıma gelen bunlar..... Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım...

Fatihin Seti yarim yamalak cevrilmis hali ile kendisi ile alakasiz bicimde veriliyor...

Duzgun Tam halini kendisi yakinda satisa sunacak herkesin haberi olsun... Bilginize

Fatihin Seti yarim yamalak cevrilmis hali ile kendisi ile alakasiz bicimde veriliyor...

Duzgun Tam halini kendisi yakinda satisa sunacak herkesin haberi olsun... Bilginize

Burada bahsi geçen Fatihin ücretli satılan setimi.

Moderatör tarafında düzenlendi: