• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha emo usb güncel pad'lar

BURAK AKCA

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 3X
Arkadaşlar son günlerde herkezin usb lerden beklediği şeylerden bitanesi güncel ritimler , güncel introlar bende bazı padlar hazırladım ve bunları ritimlerle birleştirdim cover-1 gibi ve şeker şarkısı. Dinleyeceğiniz demolardaki ritim harici pad'tir . İsteyen ve beğenen arkadaşlar olursa seve seve paylaşırım . Sadece amacım görüşlerinizi almak .Hatam varsa affola. İyi günler

Cevap: Yamaha emo usb güncel pad'lar

ellerine sağlık.padler gerçekten çok önemlidir doğru yerde kullanıldığı zaman.eğer paylaşırsan pekçok kişinin işi görülür.

ellerine sağlık.padler gerçekten çok önemlidir doğru yerde kullanıldığı zaman.eğer paylaşırsan pekçok kişinin işi görülür.

teşekkürler en kısa daha güzel şeyler yapıp paylaşıcam . Gerçi fazla ilgilenen yok böyle şeylerle size özelden atarım linkleri

eyvallah sağolasın.Kullanan için padler ile ritmleri birleştirdiğimiz zaman ortaya mükemmel işle çıkıyor.ben rtimlerimi hep pad destekli kullanırım.bu her marka org için aynı.