• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA GENOS 2 / ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN

isyulive

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
YAMAHA GENOS 2 / ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN

Değerli Müzisyen Arkadaşlar,

Öncelikle yeni Genos 2'niz hayırlı olsun. Ancak, hepimizin bildiği gibi, şu anda elimizde harika bir Genos 2 var ancak ritimler ve sesler maalesef yetersiz Kesin. "Yani elimizde 500.SL Mercedes var üzerine 155 lik lastik takmaya uğraşıyoruz insaf ya" var ama var olanlarda tatmin edici değil ve bu durumalardan bıktık arrtık. Bildiğiniz gibi, yıllardır ritimler ve seslerin ana taban oluşumunu konvert edit edip üzerine makyaj yapıp piyasaya sürüyorlar, ancak bu artık yeterli değil. 200-300€ gibi yüksek rakamlar ödeyerek aynı şeyleri tekrar tekrar almak bıktırıcı bir hale geldi. Hep aynı şeyler, hep aynı kopyalar, artık yeter!

Birlikte hareket ederek Yamaha'ya derdimizi anlatalım. İnanıyorum ki, birlikte hareket edersek sonuç alabiliriz. Genos 2 gibi bir enstrümana tamamen yeni, %100 farklı bir paket gerekiyor. Yeni düzenlemeler ve yüksek kalitede tamamen yeni sesler lazım.

Değerli Müzisyen Arkadaşlar, gelin hep birlikte Yamaha'ya yüklenelim, derdimizi anlatalım. Küba ve Karayipler gibi bölgelerde Genos 2 fiyatı bir ev fiyatıdır. Ancak, Genos'u açarsanız içinde Küba ve Karayipler ritimleri var. Peki Türkiye'de ve Türklerin yaşadığı ülkelerde kaç tane Genos 2 satılmıştır, sizce? Neden bugüne kadar Türkiye bu kadar arka planda kalmıştır? "Derler ya, laf vardır Ağlamayan çocuğa meme vermezler."

Şimdi size bir link vereceğim, doğrudan Yamaha müşterileri ve üyeleri için bir platform burası. Burada istediğiniz her türlü öneri ve değişiklikleri yapabilirsiniz. Harika bir yer, ancak genellikle sitede Almanları göreceksiniz Yamaha'dan istedikleri tüm özellikleri alabilecekleri bir durumda olduğunu görüyorum.

Saygılarımla, Ismet

Zaten Türkiye yi kefeye koymuyorlar.. dünya ya bakıyorlar satış için..
Birlikte hareket ederek Yamaha'ya derdimizi anlatalım. İnanıyorum ki, birlikte hareket edersek sonuç alabiliriz. Genos 2 gibi bir enstrümana tamamen yeni, %100 farklı bir paket gerekiyor. Yeni düzenlemeler ve yüksek kalitede tamamen yeni sesler lazım.
1 elin nesi var 2 elin sesi var :) katılıyorum..

6 aydır bir süre sonunda olur sesler ritimler.. bekleyin :)