• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha için Eklediğim Style Fixer Programının Kullanımını Anlatır mısınız?

semazen

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha PSR OR 700 TR V2 Plus
Merhabalar arkadaşlar.

Kullandığımız Ritm, pad ve reg dosyalarının bilgisayar üzerinden ses seviyesini düzenlememize imkan veren style fixer setup programını indirmiştim bir zamanlar. Programı buraya da yüklüyorum. Fakat nasıl kullanıldığını çözemedim. Sizlerden ricam hangi düğmelerle nasıl adım adım bir ritmde balans ayarı yapılır bunu öğrenmek.

Görmeyen biri olduğum için kararlamaya org üzerinden balans ayarı yapmak istemediğimden dolayı bu programı kullanmaya mecburum.

Programı kurdum ve XP kullanıyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• stylefixersetup.zip
    291.7 KB · Görülen: 150
Cevap: Yamaha için Eklediğim Style Fixer Programının Kullanımını Anlatır mısınız?

Ben indirdim.. açıklamasında ''Bu program bozuk ritimlerin düzeltilmesi, düzeltilemeyenlerin silinmesi için kullanılabilir'' yazıyor. Ben bir ritim ile denedim, sadece ritim denetlendi düzeltildi yazıyor.

Cevap: Yamaha için Eklediğim Style Fixer Programının Kullanımını Anlatır mısınız?

Peki programı açtıktan sonra hangi adımları nasıl uyguladınız? Zira orada bazı işaretleme kutuları mevcut. Bir de Style ReMixer programı var ilgilenirseniz onu da yüklerim.

Ben deneme amaçlı çalıştırdım. Sağ üstte file yazan yere tıklayıp en üstte çıkan tek dosya düzeltme seçeneğine tıklayınca ritimin bulunduğu dizini arama kutucuğu geliyor. Ritim dosyası dizinini açıp ve ritmi seçince program penceresinin üstünde ritim görünüyor. Sonra alt sağdaki 'go' butonuna tıklayınca, program penceresinin altında ingilizce 1 ritim incelendi ve düzeltildi yazıyor. Go butonunun üstündeki kutucuk işaretsiz olunca çalıştı. Öteki işaret kutucuklarını pek anlamadım. Ama sizin istediğiniz işe yaramıyor sanırım bu program.

İlginiz için teşekkür ederim.