• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha mikser hakkinda

piyanist_sazci03

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro baglama korg pa800
Slm arkadaslar. Acik ve kapali havada guzel tonlar elde edebilecegim hangi yamaha mikser modelini almaliyim ep2500 powerim var bununla hangi mikseri kullanirsam tatmin edici sesler alabilirim bu arada startech ps1000 denen anfiyi kullaniyorum sakin almayin bulasmayin. Saygilar

Cevap: Yamaha mikser hakkinda

yamaha mixerlerin bi kaç üst seviye modelini kullandım.. emx 5016 cf- emx 5014- emx 5000 gibi.

hepsi de sorunsuz sağlam tonları ve effectleri olan aletler..

lakin bazı dezavantajları belirteyim..

mutlaka güçlü bir regülatör ile kullanmak lazım voltaj düşüklüğüne tahammül edemez ve reset atar..

gücü yetersizdir powerolmadan iş görmez çabuk peak atar ve limiter devreye girer..

nazik alettir hor kullanmaya gelmez..

tsk ederim yorumun icin baska kullanan arkadaslar yokmu

bence powerın varmıs yamaha mg16/6cx modelını all ne voltaj derdın olur ne tonlama ben kullnıyorum dehset bır makına bence ama decg tavısye ederım

emx 5000 tek geçerim....yeni çıkan modelller swishmod trafo (yani digital trafo))oldugundan şişiyor. emx normal sargı trafodur

swishmodlusu pek tutulmamış bayağı problemli diyorlar diğer modelleri de oldukça hassas zaten arkadaşlar da açık açık olayı belirtmiş. Daynacord larda woltaj düşünce kendini korumaya alır yani bunları kullanırken yanında mutlaka woltaj destekleyici regülatör kullanman gerek. Saygılarımla,

frden slmlar arkadaslar bende yamaha mg32 var 32 kanal 2004 de almisdim hala hic bir sorunsuz kullaniyorum cokda memnunum

ep 2500 ün varsa üstüne al bi behringer 1832 bak rahatına ben kaç senedir kullanıyorum tık demedi daha ama orjinal alman bulabilirsen daha iyi olur bendeki orjinal alman

yamaha mg 16/6 cx usb li alsam temiz ses alabilirmiyim ne dersiniz

Tereddüt etme derim, ben kullanıyorum gerçekten güzel.