• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Nerden Alınır

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

maxman

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Arkadaşlar sonunda or700v2 almaya karar verdim.Neresi güvenilirdir, internnetten alıcam.burda bıyere gıttım aletın menusu turkçe degıl ama v2 diyo adam bana.arkasında or700 yazısı yok ek olarak .Ben bunların hepsini tam istiyorum.Kılıfı,kullanma klavuzu hepsini kapalı kutu halınde göndercek bir firma arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Yamaha nın 2 tane ana bayii var ikisi de sitemizin sponsor firmasıdır. Biri Utar Müzik iletişim bilgileri sitemizin sağ üst köşesindedir, diğeri de Kubilay Müzik her ikisi de İstanbul dadır İstanbul dışına da bence parasını havale edersen sana kargo ile gönderirler. Bende de bir tane sıfır Or-700 TR V1 var toptan fiyatına dilersen sana vereyim buda çipli ama illaha da V2 diyorsan aldıktan sonra da V2 ye dönüştürüle bilinir ama sanırım hazır V2 alman daha mantıklı Saygılarımla,

İnternetten almana gerek yok. Bir telefonla işin biter ama önce sen neredesin ona göre söyleyelim. Örneğin ben Antalya' dan 'Prestij Müzik' ten almıştım. Hem de diğerlerine göre daha hesaplı. Kılıfı da dahil.

ben eskişehirdeyim abicim herşeyi tam bi org ıstıyorum kutu içeriğinde hiç bi eksık istemıyorum yanı kapalı naylonunda org ıstıyorum

ben netten daha ucuzunu bulmaya calısıyorum abıler o yüzden yoksa burda fırat müzik var blıyoruum.

yorumlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum..

Valla netten ucuzunu filan bulamazsın. Ancak ikinci el alırsan o başka. Zaten fiyatı da üç aşağı beş yukarı belli.

Cevap: Yamaha Nerden Alınır

ben istan buldayım arkadaşlar nerden alabilirim ikinci el yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: Yamaha Nerden Alınır

kardeş tam adamı yanında duruyo sen gelmişsin burdan yardım istiyon.salim orda işte yaaa.dr salim:) sana kralını alır v2nin;)