• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or 700 v2 ile takas wk 4 plus

erol8001

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
gem wk 8 se roland e 86
wk 4 plus verip yamaha or 700 v2 almak istiyorum. ilgilenen arkadaş varsa 05364897571

Lütfen ilanınızı örnektekine uygun veriniz.

arkadaşım bu ruha hitab eden :) yamahaların ikinci el fiatlarını bana yazarmısın. bende wk 8 se de var ama değişik bir alet kullanıyım diyorum. bulunduğum yerde yamaha yok onun için sazan gibi atlamim diyorum yardımcı olursan sevinirim

Konu başlığınız düzeltilmiştir. Lütfen ilan açarken kurallara uymaya özen gösterelim.

arkadaşım bu ruha hitab eden :) yamahaların ikinci el fiatlarını bana yazarmısın. bende wk 8 se de var ama değişik bir alet kullanıyım diyorum. bulunduğum yerde yamaha yok onun için sazan gibi atlamim diyorum yardımcı olursan sevinirim

Yamaha PSROR700 tr V1 ikinci el fiyatları 1700 ile 2000 TL. arasında değişiyor. İki ay önce V!' imi 1750 TL'ye satmıştım ve daha 7 ay garantisi vardı. V2'yi iki hafta önce sıfır olarak Prestij Müzikten peşin 1200 Euro'ya aldım. Buna göre ayarlamalarını yaparsın.

sağolasın hocam kolay gelsin.

+++++++++++++++++++++ günceL