• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Or 700 v2 Plus (Can Başar"ın dikkatine)

• Konbuyu başlatan zabon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 7K
Cevap: Yamaha Or 700 v2 Plus (Can Başar"ın dikkatine)

can hocam çalışmalarınızı taktir ediyorum ritmler bomba sesler bomba v2 plus bomba or700v2plus beni çok şaşırttı bende 3x te var ama or700ü satmadım ondan vazgeçemiyorum yüreğinize sağlık

Can Bey ; Yamaha S650 için bir set çalışmanız olacak mı acaba ? Aletin diğer yamaha modellerinden ne farkı var ben anlayamadım doğrusu

yamaha a1000 de ne usb vardı nede 16 mb expansion ram, nede s650 deki polifoni, a1000 için çip yapıldı ise s650 içinde yapılabilir, ama tahminimce bunun için Yamahanın onayı Can Beyin de teknik onayı gerekir, ayrıca bu alet kaç adet satmış, yapmaya değermi, birde s650 için çip yapılırsa yamahanın üst modellerini perdelemiş olurmu, hepsi etken...

Selam Can Dostlarım...Ben Beytu...Artık Her İş Bilgisayarda Bittiği İçin Klavyelere Pek Uğramaz Oldum...Çünki Bilgisayar Çok Daha Basit Ve Kullanışlı...Bundan Sonra Her İş Bilgisayarda Biticek Gibi Görünüyor Ve Zaten Öyle..Her Şey Güzel Sesler...İnşallah Hayırlısı Olur Yinede...Bakalım Zaman Ne Gösterecek...Kalın Sağlıcakla...Herkese Sevgiler Saygılar...Not: Kullandığım Program (( Fl Studio )) Ses Kartım Yamaha Ag06..Yamaha O1x Fireware ...Kulaklık Akg K712 Pro...Teşekkürler....
Tel: 0551 057 48 93...Mail:beytullahkeskin30@gmail.com...

Son düzenleme: