• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha or 700 v2

• Konbuyu başlatan uguryz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

uguryz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz
müzisyen arkadaşlarım herkese selamlar. sizlere birkaç sorum olacak umarım yardımcı olabilirsiniz.. yeni bir or 700 v2 aldım ama şimdi flashı taktığımızda içindeki ritmleri nasıl dinleyebilirim. beğendiğim ritimi nasıl hafızaya alabilirim. bunları zamanla öğrenirim heralde ama daha pratik olması için sizlerin yardımlarınızı bekliyorum. daha ne gibi özelliklerini kullanabilirim. ben saz çalıyorum orgu sadece ritm amaçlı kullanacağım. sesler ritimler nasıl kaydediliyor. şimdilik bu kadar aklıma geldikçe sorarım artık :) yeniyim bu org konusunda öğrenmem gereken çoook şey var. şimdiden teşekkürler:mad:

Cevap: yamaha or 700 v2

usb tak sol taraftaki user tuşu ile çağır ekranın sağ üzerinde tab tuşu ile usb gel seç ve çal kardeş

birde bu ses efektlerini nerden bulabilirim. insan sesleri falan vay vay falan diye bağırıyorlarya. hani düğünlerde insanları dahada coşturmak için falan :) alkış sesleri falan. sitede varmıdır... dedimya daha çok sorum olacak. :) umarım bulabiliriz. teşekkürler...

birde bu ses efektlerini nerden bulabilirim. insan sesleri falan vay vay falan diye bağırıyorlarya. hani düğünlerde insanları dahada coşturmak için falan :) alkış sesleri falan. sitede varmıdır... dedimya daha çok sorum olacak. :) umarım bulabiliriz. teşekkürler...

Bahsettiğin effect seslerini MULTIPAD yazan yerde bulabilirsin ses effecti 1 ve ses effecti 2'de istediğin sesler mevcut

bir soru daha arkadaşlar. bu flasha yüklediğim ritmleri ekranın altında 8 tane hafıza yeri var oraya nasıl kaydediyoruz. efektleri multi pad leri falan alttaki yere nasıl kaydediyoruz. birde bu sitelerdeki ritimleri dinliyorum pek fazla hoşuma gitmiyor dahacanlı rıtımleri nerden bulabilirim. şimdiden teşekkürler...

Bahsettiğin effect seslerini MULTIPAD yazan yerde bulabilirsin ses effecti 1 ve ses effecti 2'de istediğin sesler mevcut
Selamlar,
yukarida bahsi gecen "insan seslerini" wav olarak ariyorum. yardimci olursaniz sevinrim