• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!! Yamaha Or700 plus Soru !!1

firtinayassin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 2
kulaklık alacagım ama önereceginiz ne tür kulaklıklar var orta halli fiyatı. birde bunu orga takmak için ne gerekiyor. kulaklık bölümüne takacagım biliyorum ama neyle takcam.

Cevap: !!! Yamaha Or700 plus Soru !!1

Yasinciğim merhaba sana önerim bu tarz bir kulaklık alman

Bu tip ve bazı kulaklıkların ucları bilgisayar girişli olduğundan orgun girişine uymaz. Onun için küçükden büyüğe uclardan temin edip (yaklaşık 1-2 TL) onun yardımıyla kullana bilirsin..

Synheiser'ın kulaklıklarından şaşmayacaksın yalnız, kullanabileceklerinden en ucuzu 125 TL'den başlar. Para senin için sorun değilse, en azından Synheiser HD215 al. Fazla para veremem dersen, Sharkoon RHS 200 bilgisayar oyun kulaklığı var. (Bu iki uçlu ve microfonu da var)ama olsun, farketmez çünkü mikrofonu kapatabileceğin anahtarı da var. Bu kulaklık bir çok eleştirmenin fiyat-performans açısından seçtiği bir kulaklık. Bendeki Syheiser HD202 ile neredeyse aynı performansa sahip ama ben 202'yi 125 liraya almıştım. Oysa bu 55 lira. Bazı kulaklıklarda büyük uç da birlikte geliyor ama bunda yok. Orga takabilmen için büyük dişi uç alacaksın. O da yaklaşık 2-3 lira. Sadece aşağıdaki adresten bulabilirsin. Bence Philips ya da uyduruk ucuz kulaklıklardan uzak dur. Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

2 yıldır bunu kullanıyorum ucuz ve sesler çok net ve güzel geliyor özellikle bass net geliyor

/productdetails.aspx?I_ID=25465

Synheiser'ın HD-201 Modelini aldım 1 hafta önce. Bana tavsiye edilen bir modeldi ve gayet de memnunum.Tavsiye edebilirim. Çok temiz bir ses kalitesi var. Fiyatı ise 75-80 TL arasında.

yasin 30 40 tl arası philips kulaklıkları var onu girişi büyütmek için bir parca var 50 kurus 1 tl felandır media mark teknosa gibi heryerde vardır o o jackıda ses sistemi satan heryerden bulursun zaten

eywallah mehmet teekkür ederim uzun zamandır görünmüyodun. galiba okuldaydın. tatilde artık forumdasın galiba :D

evet yasin ya okulda girmek sıkıntı bayagı giremedim foruma baya bişeyler elde ettim ama plus için pazar günü gidiyorum bütün yaptıklarımı yapmaya çalıştıklarımı paylaşcam :)