• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700 USB sorunu

DisTeknikeri

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Medelli Dante Tr j
Bugün Yamaha or700 v2 plus aldım internetten set indirip usbye yükledim, USB bağlantısı oluştu ama ritimleri falan göremiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba. Pek anlamıyorum cihazdan

dosya .rar ise 700 bunu görmez.klasör haline getirmelisin.

Zipli dosyaları önce bilgisayardan açın sarı klasör ler şekline dönüştürdükten sonra USB ya atın. Zipli dosyalar org dan gözükmez

zipli değil dosyaların içerisinde klasörler var şuan mesaideyim eve gittiğimde boldor beyin söylediğini uygulamaya çalışacağım

dosyalar rar veya zip değil. başka neyden olabilir acaba? yardımlarınıza ihtiyacım var.

birde şunu deneyin ritimlerden 1-2 tanesini klasöre atmadan direk usb ye kopyalayın.öyle deneyin+ritimler sty uzantılımı?

çözdüm. çözüm olarak ise; klasörsüz attım oldu. ardından bilgisayarı ve flashı virüs taramasından geçirdim klasör olarakta açtım.
sayın TEKİNOĞLU ve BOLDOR yardımlarınız için teşekkür ederim.

bende bugün buna benzer bir sorunla karşılaştım. flaşa klasörlü olarak attığım sesleri önce gördüm daha sonradan göremedim. ne yaptıysam açmadı flaş dolu ama göremiyorum varmı bir çözümü. klasörsüz olanlarda var onlarda görünmüyor. birde usb yi cihaz açık yada kapalıyken takmak farkediyor mu?