• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700v2 ile ilgili merak ettiklerim

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Arkadaşlar 1. Yamaha or700v2 de edi zurna varmı? 2.orga ritim yada ses yüklemek istediğim zaman örnek veriyorum başka bi or700 v2de yazılmış ritmi kendi orgumda illaki usb denmi okutmak zorundayım orgun içine atılmazmı ritim yada ses

Cevap: Yamaha or700v2 ile ilgili merak ettiklerim

1. evet edi zurna var...yalnız; tatmin edici ses alabilmen için edi zurnayı La tonundan çalman gerekiyor...
2. sınırlı sayıda da olsa ritmi org hafızasına yüklemen mümkün

1. evet edi zurna var...yalnız; tatmin edici ses alabilmen için edi zurnayı La tonundan çalman gerekiyor...
2. sınırlı sayıda da olsa ritmi org hafızasına yüklemen mümkün

bir konuyu atlamışım;

edi zurna sesi için plus çipli olması gerekir...

Plus değil v2 de var diyosunuz yani v2 ve v2 plus 2sindede edi zurna var saund farkı varmı zurnalarda ve kaç tane ritim ve ses atılabılır orgun hafızasına?

yav ali abi ben sana telde anlattım konu açmaya gerek varmı :D v2 de edi zurna sesi yok, olmadıgı için v2 plus çıktı zaten :D ek olarak farklı kitler eklenmiş sanırım... plusu pek kullandıgım yok emodan sonra :)

Konuya cevap yazılana kadar ritimler yazılmaya başlandı gerek kalmadı cihaza ritim atılmaya:)

feden slm lar ali az kaldi bincen bmw5.30 t2 ama simdilik 3.20 v2 ileidare et

yav ali abi ben sana telde anlattım konu açmaya gerek varmı :D v2 de edi zurna sesi yok, olmadıgı için v2 plus çıktı zaten :D ek olarak farklı kitler eklenmiş sanırım... plusu pek kullandıgım yok emodan sonra :)

Gökhan haklı :D