• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr 4000

hypersonic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
degerli arkadaslar gecenler bir arkadasımın bir yerde gormesi uzerine yamaha psr 4000 adlı orgu gormus bulundum adam 200 tlye bir baskasına verdi bu orgu yani profesyonel bir org olmasına ragmen bu kadar dusuk fiyata gitmesi canımı epeyce sıktı sonucta malum hic bir kalite standartdı olmayan cin klavyeleri bile 500 giderken bu durumun boyle olması canımı sıktı ve gelelim asıl konuya buradan can abimize ve sayın yamaha için ugrasan arkadaslara tesekkur ederim bir aletin elinden tutulmassa durumu bu oluyormus yine bu forumda gormustum biri yazmıs tı or 700 v2 ler neden satılıyor diye bence makul fiyatlarda satılıyor ne guzel bu elden cıkma degil bir pazar pyının olusması demektir adam or700 u sattar a 2000 alır ama aklı yine or 700 de kalır aletleri kotulemektense ben calamıyorum deyip işin içinden cıkılması daha mantıklıdır cunku her aletin kendine gore bir saundu bir kalitesi var.10 sene onceye kadari5 vardı herkez cok ekmeyini yemistir ama geldigimiz durumlara bakın aletler mukemmel yamahayı tekrardan insaaa eden turkıye yamahacılara sonsuz saygılar..

Cevap: yamaha psr 4000

bende yamaha psr7000 vardı onu bile 500 satmıştım.bence fiyat normal çünkü çok eski cihazlar.ayrıca bu cihazlar türkiyede hem tutulmaz hem ucuza gider çünkü türk ses ve ritm yüklenmiyor.