• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr 9000 HK Set Okuyun..

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 61K
Cevap: Yamaha Psr 9000 HK Set Okuyun..

hk set lazım psr 9000 pro almayı düşünüyorum hk müzik nerdesin yardımına ihtiyacımız var

bende ki setlerde her turlu ses zurna elektro bağlama herşey mevcuttur isteyen olursa bu numaradan ulaşsın 0538 246 7868

arkadaşlar bende var setler verebilirim yamaha psr 9000 facebook

eyvallah saol kardeşim ama aleti kaçırdık set yok diye keşke biraz daha erken mesaj atsaydın bende set var diye neyse zaten uygun bulursam alcam aklımdasın

Sevgili dostlar, bende müzikle yaklaşık olarak 10 yıldan beri amatör olarak ilgileniyorum. Benim talihsizligim , eşimin bana psr 9000 orgunu hediye etmesi olmuştur.Muhteşem bir alet,
fakat türkçe altyapısı yok.Para karşılığı ritm yapıp bana gönderenler oldu ama sadece birkez
dinledim yada dinleyemedim.Onlar adına ben utandım .Uzun süredir ilgilenmiyorm.Başka aletleri dinlediğim zaman sesler bana çok matalik geliyor, anlayacağınız ilk göz ağrısı gibi birşey...Selam olsun tüm müzik sevenlere.....

Arkadaşlar bende 9000 setleri var istemediniz kadar yardimci olurum 0538 246 7868

Herkes ne güzel seyler yazmis, 9000 söyle güzel böyle süper ama burada hicbir set bulunmuyor nedense? HK´nin youtube görüntüsü üzerine gittim aldim zurnalar kolay bulunurdur diye, arkadasa mesaj bile yazdim ama nafile. Simdi rafta duruyor ben ona bakiyorum o bana bakiyor, nerde bulacagiz bu cihazi oynanir sekile getirmek icin? Mesajlariniz icin pesinen tesekkürler
Fuat

Arkadaşım bende bütün sesler var ben yardımci olurum 0538 246 7868

Valla bende yeni aldım aleti setleri yeni geçti elime set neden bulamadiniz sitelerde var bende hk dan beri var ayrica a 1000 ritimlerini bile okutuyorum

Valla bende yeni aldım aleti setleri yeni geçti elime set neden bulamadiniz sitelerde var bende hk dan beri var ayrica a 1000 ritimlerini bile okutuyorum

Sevgili Halit kardesim elinde olan seti paylasirsan , herkese yardim etmis olursun . Belki baska sitelerde paylasim oldu haklisin . Bir ay sonra link ölüyor ve yenilenmiyor. Düsünebiliyormusun 14 yildir alet elimde ve hala Hakan set. elimde yok....Zaman geldi yillarca 6-7 siteyi takip etmeye basladim , gözlerim resmen 4 köse oldu...Hakan kardesimle telefonda birebir konustum ve ücretiyle almayi düsündüm , bana " Abi set herkeste var zaten , bide parami alacagiz senden dedi , bulabilirsem bilgisayarda gönderirim dedi " Sanirim cok mesgul bir zamana denk geldi .
.. Anlasildigi gibi rica minnetten GINA geldi...
- Kimseden benim icin zaman ayirmasini isteyemem ve rica,lütfen hakkim bile yok...
- Paylasim gönül isidir.. Paylasanada , paylasmayanada Allah razi olsun denir...

.. Saygi ve sevgilerimle....

Satlik yamaha 9000 hk set yüklü fiyat 1600 çok temiz ihtiyac için satiyorum