• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr a-1000

metin4378

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaslar oncelikle kolay gelsin.amator olarak muzikle ugrasmak istiyorum.yurt disindayim.yamaha psr a-1000 almak istiyorum fakat bulundugum ulkenin ritimleri var.Acaba sonra turkce program yukleyebilirmiyim.yardimlariniz icin tesekkurler.metin

kardeş türk ritmleri ve sesleri çip yardımı ile yükleniyor.çipsiz ritmlerde mevcut fakat tam istediğini alamazsın çipli bi a1000tr alman gerekiyor veya bir an önce a1000 aldıysan çip taktırman gerekiyor çünkü can başar sadece 30 gibi az bir rakamın elinde kaldığını söyledi onunla irtibata geçersen yardımcı olur fakat yurt dışında isen işin zor olabilir.

sagol kardes arastirayim bakalim.dedim ya yurt disindayim.

almayı düşündüğünüz klavyenin şimdiden hayırlı olması dileği ile...

tesekkurler mizigi cok seviyorum amator olarak ugrasacagim yurt disindayim burada biraz hesaplida.kolay gelsin.

A1000TR bulabilirseniz daha iyi fakat yurtdışında olduğunuzdan dolayı TR modelini bulmanız biraz zor.Düz A1000 de iyidir.Kendiniz A1000 için hazırlanan ritimleri internetten indirip orga yükleyebilirsiniz.