• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr A 2000 v2 plus YAPILAN SES AYARLARINI FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜREBİLİRMİYİZ

umutcanar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha psr A 2000 v2 plus-ud -keman
Merhaba arkadaşlar benim sorum şu klavyemde çaldığım müziklerde se ve ritim ayarlarını kendi kulağıma hoş gecek şekilde ayarladım fakat yapılan bu ayarları kendi sabit ayarlarına dönüştürebilir miyim ? yani kısaca fabrika ayarlarına geri dön konumu saygılar...

Cevap: Yamaha Psr A 2000 v2 plus YAPILAN SES AYARLARINI FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜREBİL

sen zaten bu ayarları yapıp registrasyon , user ritim ve user ses olarak kaydetmişsindir zaten yamaha orglarda orgun fabrikasyon ritim ve seslerine orgum main kısmında dokunamazsın ve fabrikasyon ayarlarını değiştiremezsin. Yaptığın ses ve ririmleri silerek orgu tamamen boşaltabilirsin ve diğer ayarlarıda orgu kapatıp en soldaki do tuşuna basılı tutarak orgu açtığında bütün diğer ayarlarda fabrikasyon haline döner registrasyonda sıfırlanır ve bu arada utulity kısmından en son sayfada yine orgun resetleme bölümleri var üç kısım halinde factory reset yazıyor oradan halledebilirsin.

Cevap: Yamaha Psr A 2000 v2 plus YAPILAN SES AYARLARINI FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜREBİL

reg bölümü do tuşuna basarak attığımız format ile silinmez, piyanist şantör hocamın belirttiği gibi Function tuşuna basınca gelen ekranda Utility menüsünü aç, Tab tuşu ile System Reset Kısmına gel ekranın sol alt köşesinde Factory Reset kısmını göreceksin resetlemek istediğin bölümleri seçip, Factory Reset Execute (D Tuşuna Denk Gelir.) tuşuna bas, işlem bu kadar.