• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr a2000 de bass gitar seslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

kurukafa12

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha psr a2000
yamaha psr a2000 de bass gitar seslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz birde bass ve davulu bir arada nasıl kullanabilirim bunda uyarlıyabilirmiyim yardımcı olursanız cok sevinirim.

Cevap: yamaha psr a2000 de bass gitar seslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

bass gitar sesleri orgun sağ kısmında ses katagorilerinde gitar düğmesine basıp sayfaları tek tek göz atıp son sayfalara doğru bass gitar tonlarını görebilirsin.
ikinci olarak drums perkisyonu 1 ses olarak alıp 2. sesede bass gitar koyup kullanabilirsin kolay gelsin.

yamaha psr a2000 de bass gitar seslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

Cevap: yamaha psr a2000 de bass gitar seslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

çok teşekkür ederim paylasımınız için yanlız ben orgu yeni aldım biras acemisiyim 1.sese davullu veya bassı nasıl alıcam

daha önceki konuda yazmıştım yine yazayım ekranın sağ tarafındaki sesler kısmında gitar seslerine bas sayfaları geçtikçe sona doğru karşına çıkacaktır bir sürü bas gitar vede mega voice gitarlar mevcut kolay gelsin.

Sayın kurukafa12 lütfen aynı konuyu iki defa açmayınız. Konunuzu açtığınız konuya mesaj yazarak güncelleyebilirsiniz.

Konularınızı birleştirdim.