• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA PSR A2000 - Yepyeni Demolar 2

zorty55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
Yamaha A2000 + Korg PA900
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: YAMAHA PSR A2000 - Yepyeni Demolar 2

Devam demolara bunlarda süper.

Bu güzel paylaşım için teşekkürler.

abi öyle çekirge'mi çalınır :) bu orgun tanıtımını yamaha sana yaptırmalıydı...süpersin.. 2-4 lere devam

demolar çok güzel olmuş.baya bir fikir sahibi olur a 2000 i merak edenler.ben hala birkaç ritm dışında aletin şu anda bile yeterli olacağını düşünüyorum.

abi öyle çekirge'mi çalınır :) bu orgun tanıtımını yamaha sana yaptırmalıydı...süpersin.. 2-4 lere devam

Kardeş bunları da bi arkadaşa çaldırdım.. Orgu ilk kez gördü çaldıkça çalası geliyordu.. :) Gece yarısı olmustu bıraktık.. Yoksa bir dünya demo olurdu.. Gene yapacaz inşallah..

guzel calismalar elinize saglik bayiye kadar gittim almadim 3200tl istiyolar mic girisi yok bende tesisat yok evde caliyorum bide yaylilari pek icimi acmadi 500 daha ekler pa800 alirim iyi calismalar

guzel calismalar elinize saglik bayiye kadar gittim almadim 3200tl istiyolar mic girisi yok bende tesisat yok evde caliyorum bide yaylilari pek icimi acmadi 500 daha ekler pa800 alirim iyi calismalar

arkadaşlar böyle yorumlar neden yapılıyor anlamıyorum gitmişsin almamışsın hoşuna gitmemiş veyahut sana tanıtan aleti tanıtamamış bunu yazmana gerek yokki adam demo paylaşmış demoyu beyendiysen eline saglık de demişsin zaten sagol kardeş sizin hoşunuza gitmeyen bir başkasının hoşuna gide bilir milletin şevkini hevesini kırmaya gerek yok

Geçer abi iyiye iyi diyince bişey yok kötü diyincemi bisey oluyo herkesin fikrine saygı gösterin lütfen bende demo paylastım yerden yere vuran da oldu beğenende oldu

Geçer abi iyiye iyi diyince bişey yok kötü diyincemi bisey oluyo herkesin fikrine saygı gösterin lütfen bende demo paylastım yerden yere vuran da oldu beğenende oldu

işte sorun da burda abicim paylaşım iyide olsa kötüde olsa kötü deyip insanları üzmemek hevesini kırmamak lazım kendine yapılmasını istemediyin bir şeyi başkasına yapmamak lazım bak benide yerden yere vurdular diyosun hoş bi şey mi sence bence deyil sen zaten eline saglık demişsin orda bir sözüm yok alet hakında yorum yapacagın konu bu konu deyil ben bunu anlatmak istiyorum çünki bu aleti alıp hevesle çalan insanlar var ekmek yiyen insanlar var alacak olan arkadaşlar var o insanların hevesi kırılmasın iyi yönde dogru yerde yorumlar yaptıgımız sürece başarılı oluruz seni kırdıysam özür dilerim ama amacım seni kırmak deyildi kusura bakma

Moderatör tarafında düzenlendi: