• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A300 Anket !

Can Başar

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Wersi Galaxis
merhaba arkadaşlar,

notlarıma baktım ve en çok A300 için telefon ve mail almışım.
genellikle istenilen Edi Zurna ve yeni sesler.
A300 kullanıp yeni sesler ve davul ve Perc. Kitleri ve doğal olarak yeni ritim veya en azından Plus modellerinin ritimlerinden isteyenler lütfen yorumlarını yazsınlar.

mevut hali ile A300 içindeki türk enstruman sesler toplam değeri 2 Mbyte.
eğer bir çalışma olursa bu değer 16 Mbyte'e çıkacak.

saygılarımla:

Can Başar

Cevap: Yamaha PSR A300 Anket !

a300 tr şimdi sınıf atlayacak işte, or700-a2000v2 plus ın bildiğin küçük kardeşi olacak. şimdiden a300 kullanıcılarına hayırlı olsun, Can Hocam bu arada bu amg modeli ile piyasayı dibinden sallayacaksınız gibi duruyor, tebrik ediyorum sizi.

Can abi ...can veriyon ha:))

işte proje diye buna derim ben.. helal olsun gerçekten can abi,

iyide a 300 tr de hic efekt yokki reverb ve chorus bu kadar vede hiç pratik bir alet değil birde 2 mb sa bu kadar ses ve ritm nasıl atılmış alete bendekinde yalan konuşmayım ama 50 kadar türk ritmi var sanırım bunun yanında türk sesleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şimdi biz OR700V2PLUS ile zarar mı edeceğiz A300 de böyle proje yapıyorsunuz ya )))))
Şaka şaka süper Can bey harika tebrikler

iyide a 300 tr de hic efekt yokki reverb ve chorus bu kadar vede hiç pratik bir alet değil birde 2 mb sa bu kadar ses ve ritm nasıl atılmış alete bendekinde yalan konuşmayım ama 50 kadar türk ritmi var sanırım bunun yanında türk sesleri

o alana içeriği sığdırana kadar 6 ay uğraştım.kolay olmadı.hatta 2 mbyte bile değil.

fikir ve önerilere acıksanız a300 den se s650 ye calişma yapmak daha mantıklı yamahayla goruşup kampanya fiyatına tekrar cekilse dsp efekleri falanda var s650 cok güzel alet 16 mgyt sampleye acılsa yanınada sizin v2 plus cok güzel olur.. a300 ee yapılcak calişma fiyat nasil olcak bana gore a300 şu zamanda 500 tl bile etmez hem kullanımı zor...ama s650 olsa bircok korg modelinin yanına alınır diye duşunuyorum...

fikir ve önerilere acıksanız a300 den se s650 ye calişma yapmak daha mantıklı yamahayla goruşup kampanya fiyatına tekrar cekilse dsp efekleri falanda var s650 cok güzel alet 16 mgyt sampleye acılsa yanınada sizin v2 plus cok güzel olur.. a300 ee yapılcak calişma fiyat nasil olcak bana gore a300 şu zamanda 500 tl bile etmez hem kullanımı zor...ama s650 olsa bircok korg modelinin yanına alınır diye duşunuyorum...

Hocam Can Bey istesin s650 nin a2000 den hiç bir farkı kalmaz da , fakat s650 ye set yapıldıgında yani expansion kilitlenmiyormuş.Bu arada batuhan beyler de set çıkaracaklar s650 için.Sesler baya iyi youtube dan dinleyin istersniz.s650 testdrive diye aratırsanız

Hocam Can Bey istesin s650 nin a2000 den hiç bir farkı kalmaz da , fakat s650 ye set yapıldıgında yani expansion kilitlenmiyormuş.Bu arada batuhan beyler de set çıkaracaklar s650 için.Sesler baya iyi youtube dan dinleyin istersniz.s650 testdrive diye aratırsanız

çip şeklinde olursa sorun olmaz.