• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Yamaha PSR-E463 ritim ariyorum

Enst.
Yamaha PSR E463
Merhaba Arkadaslar,

PSR-E463e ritim yükleme mümkün müdür ?

Bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba Arkadaslar,

PSR-E463e ritim yükleme mümkün müdür ?

Bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim
Yamaha PSR-E463, çeşitli müzik tarzlarını icra etmek için tasarlanmış giriş seviyesi bir klavyedir. PSR-E463'ün bazı temel özellikleri şunlardır:
  1. 61 Tuşlu Dokunmatik Yanıtlı Klavye: PSR-E463, çalma dinamiklerinizi ifade etmenizi sağlayan dokunma tepkili 61 tuşlu bir klavyeye sahiptir.
  2. Güçlü Yerleşik Hoparlörler: Net ses projeksiyonu sağlayan güçlü dahili hoparlörlerle donatılmıştır.
  3. Atanabilir Canlı Kontrol Düğmeleri: Klavye, performansınız sırasında parametreleri gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza olanak tanıyan atanabilir Canlı Kontrol düğmeleri içerir.
  4. Hızlı Örnekleme: Harici bir kaynaktan hızlı bir şekilde ses yakalayabilir ve örneklenen sesi klavyeye atayabilirsiniz. Üç tür örnek vardır:
    • Normal: Perde, çaldığınız tuşa bağlı olarak değişir.
    • Döngü: Örnek, perdeyi değiştirmeden bir döngüde oynatılır.
    • Tek atış: Örnek, perdeyi değiştirmeden yalnızca bir kez oynatılır.
  5. Groove Creator: Canlı Kontrol düğmelerini kullanarak her parçayı açıp kapatarak, bölümleri değiştirerek veya çeşitli efektler ekleyerek kendi "oluğunuzu" kolayca oluşturun. Groove Creator, dünyanın dört bir yanından çağdaş dans müziğini destekler.
  6. USB Ses Kaydedici: Harika bir parça oluşturduktan sonra, onu bir USB cihazına ses dosyası olarak kaydedin.
PSR-E463'te bulunan önceden ayarlanmış seslerden bazıları şunlardır:
  • Yaşamak! Kuyruklu Piyano
  • Serin! Rotor Organı
  • Klasik Gitar
  • Tatlı! Trompet
  • Gemini
  • Fantezi
  • Tatlı Pop
  • Destansı Diva Türkü
  • Gökyüzü Pop
  • Brezilya Bossa
  • CumbiaKolombiyalı
  • Yüksek Yaşam2
İster yeni başlayan ister deneyimli bir oyuncu olun, Yamaha PSR-E463 çok yönlü ve keyifli bir çalma deneyimi sunar. 🎹🎶
Daha fazla ayrıntı için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:

Daha fazla bilgi edinin

saygılar..