• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr emo usb güncellemesi

ozburak

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha psr A 2000
slm arkadaşlar bu emo güncellemeleri bittimi artık üç ayda bir bile ses çıkmıyor. zaten 29 ekim de öylesine geçiştirildi. lütfen arkadaşlar bu konuyla ilgili biraz sitemlerini dile getirsinler ...

Cevap: yamaha psr emo usb güncellemesi

bıtmez daha guncellemeler.. cunkı emo yamaha a2000 ve korg3x ıcın hatta tyros 5 ıcın aynı datalarla set yaptı ....sızın gıbı bekleyen korgcular da var...tabı guncelleme suresı cok uzun olmus ..

Korgcular ben de Yamaha kullanıyorum ama Ayhan Topçu abimin Baju USB star setini hiçbir sete değişmem.İddialı da konuşmuş gibi olmayım ama şu ana kadar kullandığım setlerin en iyisi bence Baju USB star set diye düşünüyorum.Bana katılan olabilir katılmayan olabilir zevkler ve renkler tartışılmaz

Apsolit, baslik konusununda cikmayalim lütfen.
Baju seti begenmen iyi hos, bu oruma yazabilirsinde elbet, lakin ilgisi olmayan baslik altlarinda yer almasin fikrini, lütfen.

bılgısı olan varmı guncelleme hakkında

Ben yıllardır Yamaha kullanıyorum fakat artık tak dedi canıma tek sete bağlı kalmak tek kişiye bağlı kalmak çok kötü bir şey üzülerek söylüyorum korg a geçmeyi düşünüyorum en azından güzel sesler var sadece ritim le olmuyor ben düğün çalan biriyim emonun bağlama ları tam bir fiyasko or 700 v2plus elektro bağlama lari bile Iyi bundan sonra güncelleme leri unutun