• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr s650 aldım bu org hakkında bilginiz yok sa aman ha almayın

solton ms5

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba deyerli ustalar şaşırdık takasta yamaha psr s650 aldık.ama almaz olaydım kimden yardım istesem geri dönmüyor yamaha yetkili servisine soru soruyorum onlar bile cevap yazmıyor ritim yazan varmı diyorum cevap yok kendi istedigim seti nasıl hazırlarım diyorum cevap yok birtane lada samara araba aldım parçası zor bulunuyor diye tamirciye gidiyorum ustam şurayı yaparmısın diyorum ugraşamam diyor çünkü parçası zor bulunuyor hatayda rica minnet yapanlarda yarım saat ugraşıyor 100 lira ver yeter diyor ben düştüm siz düşmeyin orgun ilanını 2 aya yakın oldu satlık ilan verdim 1 tane soran yok çünkü ilgilenen yok

yamaha Can başarın teknik servisindeydi.. v1 v2 diye modeller sunuyordu.. medeli ye geçti. yetkili satıcının böyle yapmaması gerekir.. üzüldüm.

yok sayın admin hatay bölgesine sordum cevap yazmadı parasından yazdıracam ama nasıl yazılıyor kim yazıyor bilmiyorum

bana özel en az 5 tane ritim lazım parsıyla yazdıracam güzel yazan olursa

S650 uygun kitleri yem programı ile atarsan or700, A1000,A2000 ritimlerini okur. Bence forumları araştır, istediğin kadar ritim ve ses bulursun. S650 kullandım , parasına göre iyidir.

cevabınız için çok teşekür ederim szdemir ustam yanlız bana hatay ritimleri lazım mesela halebi kırıkhanım ve özel dem sesi yoksa elimde 2000 den fazla ritim var hatay ritimlerine uymuyor ve dem sesini sabit tutmasını bilmiyorum tuşa bastıgımda dem sesi var bıraktıgımda geri gidiyor

yamaha psr s650 setleri ve rthimleri bende mevcut.. wahde pop slow 2/4lik haklına gelecek yüzlerce rthim bizde mevcut. bağlama elektro zurna darbuka gibi aklına gelecek seslerde bizde mevcut... kimse yok, biz yazdık...