• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-S650 Demo

Cevap: Yamaha PSR-S650 Demo

başarılı bir çalışma olmuş devamını bekleriz.

Türkçe ritim çalışması var ve a1000 ritimlerini sorunsuz okuduğu için sıkıntısı yok ses yüklenememesi biraz kafa bozuyor ama.

Türkçe ritim çalışması var ve a1000 ritimlerini sorunsuz okuduğu için sıkıntısı yok ses yüklenememesi biraz kafa bozuyor ama.

A1000 ritimlerinin çoğu yankılı, volümü yüksek. Çok tat verdiğini söyleyemem. Bu alet için ayrı bir ritim çalışması lazım. Hem Türkçe hem de kaliteli Batı ritimleri gerek. Ses yüklenemiyor. Ancak ses editlemeyi iyi öğrenirsek güzel şeyler yapılabilir.

Emeğinize sağlık. Bu şarkı komalı çalınması lazım. Komasız melodiyi kulaklarım tam algılayamadı. Devamları dileklerimle kolay gelsin.

saol kardeşim güzel çalışma sana s650 ile ilgili birşey sorucam bu oriental paketi internetten indirirken ilk indirmede promosyon kodu ile mi indiriyoruz ve de bu kodu bayi mi veriyor yoksa kutunun filan içinden mi çıkıyor ? cevaplarsan sevinirim ...

saol kardeşim güzel çalışma sana s650 ile ilgili birşey sorucam bu oriental paketi internetten indirirken ilk indirmede promosyon kodu ile mi indiriyoruz ve de bu kodu bayi mi veriyor yoksa kutunun filan içinden mi çıkıyor ? cevaplarsan sevinirim ...

Yamaha'nın sitesinden indiriliyor. Kutudan falan çıkmıyor. İndirdiğin dosyaları USB yardımıyla yüklüyorsun. Promosyon kodu ile indiriliyor.