• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha psr s650 download

• Konbuyu başlatan ygokcek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 6K

ygokcek

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar alet yeni olduğu için çok kişinin yardıma ihtiyacı var s650 kullanan yada ona uygun elinde ritim setleri olan yüklesin bizahmet.

Cevap: Yamaha psr s650 download

Evet alet çok bilinmiyor. A2000'in gölgesinde kaldı. Tanında çok kişinin dikkatini çekebilir. Sitede Yamaha PSR S650 için yapılmış 30 tane ritimi Batuh arkadaşımız paylaşmıştı. Onları indirip USB'den okutabilirsin. Ben öyle yaptım. Gayet güzel.

Arkadaşlar alet yeni olduğu için çok kişinin yardıma ihtiyacı var s650 kullanan yada ona uygun elinde ritim setleri olan yüklesin bizahmet.

A1000 ritimlerini okuyor. Şimdilik sıkıntı yok...

Yamaha A2000 ritimleri USB den okuttum 1 tanesi hariç hepsi gayet güzel problemsiz çalıştı yanlız A1000 ve A2000 ritimleri okuturken function dan style volume %50 falan yapıyorum kendi ritimlerine göre çok yüksek ses çıkıyor enstrumanı bastırıyor.

o kadar artık olsun ritm ses ayarını da yapmamız lazım her alete kendimize göre ritim ses ayarı yapmalıyız zaten herşeyi hazır beklemekte olmaz ...

S650 de style ses ayarını yapınca bunu nasıl save edebiliriz. Her defasında değişmekmi gerekli acaba ?

S650 de style ses ayarını yapınca bunu nasıl save edebiliriz. Her defasında değişmekmi gerekli acaba ?

kardeşim kaydetmek için diyelim 5/8 ritimi ritmin volümünü 80 yaptın sonra registarionlara ses ile ritimi kaydetmen lazım kaydetmek için memory tuşuna basılı tut sonra hangi registe istiosan ona bas ...