• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 için çalışma var mı?

Cevap: Yamaha PSR S650 için çalışma var mı?

Dostum sana bir soru sorabilirmiyim s650 ile ilgili bu cihaz ritim değiştirmede bir sorun yaratıyormu mesala programda ritmden ritime geçerken aydınletırsan sevinirim

çalışma derken bence çip çalışması olmalı.yani or700 ve a2000 deki plus çalışması gibi bişey neden olmasın bence çokda güzel olur.ilgililere duyrulur :)

Dostum sana bir soru sorabilirmiyim s650 ile ilgili bu cihaz ritim değiştirmede bir sorun yaratıyormu mesala programda ritmden ritime geçerken aydınletırsan sevinirim

Bence oldukça pratik bir alet. Çok karışık değil. Ritim değiştirmede sorun yaşamıyorum. USB'den de ritim okuyor. En çok kullandığın ritimleri USB'ye atarsın mesela. Arka arkaya kullanabilirsin. Cihazı yerinde test etmen gerek.

çalışma derken bence çip çalışması olmalı.yani or700 ve a2000 deki plus çalışması gibi bişey neden olmasın bence çokda güzel olur.ilgililere duyrulur :)

Evet yapılabilir aslında. Bence 16 mb'lık hafızaya türk sample sesleri çeşitlendirilerek yüklensin. Hazırlanan yeni ritimler de USB ile okutularak kullanılsın. O zaman tadından yenmez.

Ritim ses değiştirmede herhangi bir sorun yok usb den a1000 ritimlerini kullanıyorum gayet başarılı yanlız a2000 gibi ses variasyonları daha fazla oolsa çok daha iyi olurdu inşallah bunun için çalışmalar vardır.

alet super alet... sağlam bi ses rtm calişmasi olursa fiyatta makul seviyede olduğu icin bence iyi piyasa yapar kullanımıda cok zor diyil .. rtm gecişleri sıkıntı ama onuda her kalıp icin klasor oluşturdunuzmu o işte tmm ....

hayırlısı olsun inş.

Merhaba arkadaslar ben bu aletle ilgili bi kac sorum var batuhan abiye dr salime
Bu sitede birinde gordum onun aletinde
Degisik sesler var mesela edi zurna nasil oluyo bu is
Bi teknigi bulunmus bizede soylerlerse seviniriz yok burda
Soyleyemeyiz diyosaniz e mailim ahmetyasinucar@hotmail.com
Yardimlarnizi bekliyoruz abiler bi cozum sagolun simdiden