• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR S650 nasıl?

engin86

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Enst.
Şu an yok
Merhaba arkadaşlar.Forumda genelde Yamaha'nın yeni çıkardığı klavyelerinden biri olan PSR A2000 konuşuluyor.Peki onunla birlikte Batuhan arkadaşımızın tanıttığı videoda yer alan Yamaha PSR S650 nasıl bir klavye? Bu klavyeyi test etmiş arkadaşlar var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.Hoşçakalın...

Cevap: Yamaha PSR S650 nasıl?

sadece görsel olarak yorum yapıyorum, or700tr ile a1000tr arasında bi klavye olduğunu düşünüyorum, yaylı sesleri fena değil gibi.. test etmeden yorum yapmak yanlış ama fena klavye değil..

ben kurcaladım :)

a2000le aynı şeylere sahip (şimdilik)

16mb sample hafızası mevcut. Diğer yandan hemen hemen A2000deki sesleri ve kitleri (batı) yerleştirmişler. Türk kısmı da öyle...

Ev kullanıcıları için ideal bir alet. Fakat zor sahne yapılır diye düşünüyorum. Çünkü koma vermesi biraz gacırtılı. Kullanımı biraz pratiklikten uzak (en azından a2000 kadar pratik deil)

Ben aleti ilk alanlardan biriyim sanırım . Mega Voice olayı çok iyi . hem rithmler hemde enstürmanlar çok başarılı . gerçeğe inanılmaz yakın sesler yapmışlar. Sahnede denemedim daha ama rahat sahne yapılır bence.

bende yamaha psr s650 kullanıyorum.bu orgta usb den ses okutulabilirmi yani yüklemeden.