• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr s650 one touch problemi

• Konbuyu başlatan ynk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

ynk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR S-650
iyi geceler.
s650 de one touc setting tuşlarına voice atamak istiyorum fakat bir türlü yapamadım "this function is not available" diye hata veriyor. usb deki ritim seçili iken oluyor bu sefer de ritmi değiştirince sesler değişiyor. yardım ederseniz çok sevinirim.

Cevap: yamaha psr s650 one touch problemi

this function is not available hatası, orgun fabirkasyon ritimlerine one touch atamak istediğinde verir.

usbdeki ritimleri dğeiştirdiğin zaman da ter one tuch taptıktan sonra (kaydedeyim mi?) sorusuna YES cevabnını vererek o ritme o OTS'yi kaydetmiş olursun.

yes cevabını veriyorum ritim değiştiriyorum tekrar ilk ayarladığım ritme geçtiğimde atadığım sesler kayboluyor acaba nerde yanlış yapıyom anlamadım. bu arada orgun fabrikasyon ritimlerine ots atanmıyor mu.

atanmaz. USBye çekmen gerekir.

OTS olayını bir kez daha denedim yes dediğinde usbye kaydediyor ve sabit kalıyor.

abi yardımın için çok sağol daha sonra uğraşırım. biraz acemiyim bu işlerde. yavaş yavaş çözerim artık :D.

evet fabrika ritimlerinde ots kaydedilmiyor usb deki ritimlerine kaydedebilirsin ...

usb nin içinde ki "user files" klasörünün içine ritimleri atınca sorun çözüldü. teşekkürler..

evet zaten en iyisi ritimleri user files klasöründe toplamak .