• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-S650 Ses

trakya33

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar alet ritim konusunda cok iyi ama ses konusunda aynı şeyi soyleyemeyecegim. Elinde ses olan yada ses duzenlemeyi bilen yada aleti iyi tanıayanlar yardım ederse ses konusunda cok sevinirim iyi gunler

Cevap: Yamaha PSR-S650 Ses

Sayın Trakya 33, s650 üzerindeki Türkçe sesler iyi olmadığı için Batuh&Dr.Salim set hazırlıyor, s650 usb set, içeriğinde yeni kaliteli sesler , ritmler, ayrıca extra satınalınacak ritmler olacak, sette ücretli ( yanılmıyorsam 180 TL) olacak, hafıza kısıtlı olduğundan isteyenler ücret mukabili ses çıkartıp istediği sesi ekletebilecek.
İlk demolar ;

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

S650 ye klarnet ,Solo Klarnet, Keman (synth vs) , Macun sesler , Elektro Bağlama , Düdük , Kemençe , Tulum VS. Mutlaka çıkması gerekiyor.Bunlar çıkarsa alet çok iyi bir alet kıvamına gelir.Şu anda bile fiyatına göre çok çok kaliteli bir alet.

Batuhan ve Salim hocam, seslerden 1'er tane koyun, olabildiğince çok çeşit olsun, s650 nin hafıza dar, aynı sesten 2 varyasyon yerine hepsinden1 tane olsun...

Hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim . Ama orgu zor aldım 180tl verip set alamam yani imkansız bu . Ses duzenleme yok mu bu alette yada batuh ve dr. salim nasıl yapıyor bu sesleri hangi program felan yani o konu hakkında bi bilginiz var mı ?

seti alamazsan alet elinde bomba olur kalır şu andaki set hiç bir işe yaramıyor salim ve batuh bu işe el attılar inşallah yamaha psr s650 hakettiği yere gelecek haydi batuh salim sizleri bekliyoruz şubatta bitti

Sayın Trakya 33 hayırlı olsun cihazınız, s650 yi iyicene keşfedin, set çıksın dinlersiniz, ileride alırsınız inşaALLAH.

Uğraşılmış emek verilmiş teşekkür ederiz ama
aletin üzerindeki seslerden efeck verilerek daha iyi sesler yapılabilir hatta yapıyorum
alet üzerindeki yani kartın üzerindeki seslerde kötü değil bazı fazlalalıklar var drum kitlerde güzel ritim eksikliği var.

Uğraşılmış emek verilmiş teşekkür ederiz ama
aletin üzerindeki seslerden efeck verilerek daha iyi sesler yapılabilir hatta yapıyorum
alet üzerindeki yani kartın üzerindeki seslerde kötü değil bazı fazlalalıklar var drum kitlerde güzel ritim eksikliği var.

Efekt vererek yaptığınız sesleri ve efekt değerlerini paylaşabilir misiniz..?

herşeyi başkasından beklemeyin ben psrs650 ye sesleri kendinde düzenleyebiliyorsun biraz karıştırın DSP menüsünde hepsi var ben lesli elektro bağlama yaptım çok güzel