• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr s650

damlalar67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300
yokmu hocalarım bu yamaha psr s650 işkencesinden bizleri kurtaracak bir dostlar yazık ya bu aletin üzerinde hiç durmadılar set yapacaksalar adam gibi yapsınlar dayı bu kadar da olmaz eğer yapmayacaksalarda satalım klavyemizi kurtulalım nedir bu kadar olmazki ölüyorum kederimden çok kötü bir durum klavye alıyoruz set yok yazıklar olsun yamahaaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yamaha psr s650

emo usb yokmu sende?fazlasıyla yeter sana.

Salim Bey ve BaTuhan Bey eğer set yaparlarsa ben satın alacağım, cihazın özellikle kaliteli sample seslere ( klarnet - ud - kanun - elektro bağlama- bağlama- solo- yaylı - ney -mey - zurna) ve Türk ritmlerine ihtiyacı var.
Görünen o ki bu cihaza Emo Usb veya Can Beyin a1000- or 700 - a2000 cihazları için yaptığı Çip çalışması da olmayacak.

Umarız sesimiz duyulur PSR S650 çok kaliteli bir alet, batı ses ve ritmleri olağanüstü iyi, eksikler tamamlanır İnşallah...

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne yetmesi hocam ne emosu yamaha psr s650 diorum ben bi tane set var oriantel geçiyor yunanlılarla birlikte ikisi aynı sette sesler çok kötü

Yamaha S650 ye kim çalışma yaparsa Emeğinin karşılığını fazlasıyla alır, çünkü bu alete yönelik hiç bir alternatif yok.....

hocam önce araştır ondan sonra alet al o zaman sana yardım etmeye çalışıyorum.

A2000 için yapılan emo usb s650 içinde geçerli okkkkkkk.dünyadan haberiniz yook

Masum83 gerçekten Emo USB s650 içinde geçerli mi?

hocam önce araştır ondan sonra alet al o zaman sana yardım etmeye çalışıyorum.

A2000 için yapılan emo usb s650 içinde geçerli okkkkkkk.dünyadan haberiniz yook

etme hocam a2000 yapılan emo usb s650 de calişmaz yanliş biliyon s650 16mgbyt

Bakalım cevap ne olacak...

arkadaşlar emo usb nin s650 de çalışması söz konusu bile olamaz çünkü a2000 64 mb s650 16 mb ama belki emo usb nin kısıtlanmış versiyonu s650 içinde çıkabilir ...