• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 koma son version

abtmusic

TM 2014 Demo Yarışması Üçüncüsü
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.abtmusic.org
Enst.
Yamaha
merhabalar ben yamaha s650 modeol orgumu 1 sene önce almıştım bu üretimde çıkan orglarda transpose ile koma birlikte değişiyormuş soon çıkan üretimlerde bu düzeltilmiş bunu nasıl yapabilirim yazılım mı yüklmeme gerekiyor saygılar

Cevap: yamaha s650 koma son version

Dostum benimkide ayni ne yaptimsa olmadi olmuyo yani oyle kullanacan baska care yok simdilik actigin komayi ileri geri hareket ettir ozaman duzeliyo amma velakin diger turlu simdilik olmuyo

Dostum benimkide ayni ne yaptimsa olmadi olmuyo yani oyle kullanacan baska care yok simdilik actigin komayi ileri geri hareket ettir ozaman duzeliyo amma velakin diger turlu simdilik olmuyo

yamaha yetkililerinin bizi bu durumda mağdur etmemesi gerekir bir iyileştirme yapılmalı yazılım vs. gibi.

Abi yamahaya kaldiysak biz bitti kac ay oldu hatta bi sene oldu hic yenilestirme iyilestirme ses dosyasi ritim dosyadi yapilamiyo ne hikmettit o orgu niye cikardilar anlamadim dogrusu yamahanin kendinde var bi sorun yapan insanlara destekte verilmiyo ne hikmettir anlamis degiliz yap dedigi programda bi ise yaramiyo rolandin bk 5 i mubarekk adam her hafta bi ritim yapiyolar guncellemeler yapiyolar biz madur kaldik yani

Yamaha s650 için koma sorunu biz kullanıcıları mağdur etmektedir ve bizlere bu ciha dore müzikden satılırken bu sorun hiiç paylaşılmadı ve 2.yazılım altında aynı modelde bu sorun bulunmamakta bunun düzeltilmesi için YAMAHA YETKİLİLERİ her hangi bir müdahalede bulunmazsa ise bugüne kadar kimsenin yapmadığı ben hukuki yollarda hakkımı arayacağım aldığım org'un daha garantisi dolmamış arkadaşlar sessiz kalmayın 1 sene önce satılan yamaha s650 org'lardaki bu sorunu yamaha çözmek zorunda.....

Aynı sorun bende de var ben ilk çıktığında almıştım. Ne bir güncelleme ne de bir bilgi var bu konuda...