• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 usb'den ritim okutma?

• Konbuyu başlatan engin86
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K
Cevap: Yamaha s650 usb'den ritim okutma?

baba usb ye bas ritimleri sol tarafta usb yazıyo tıkla bulunan klasöre gir start dediiğinde ritimler karsında a2000 ritimlerini attıgında sesı yarıdan fazla acma

baba usb ye bas ritimleri sol tarafta usb yazıyo tıkla bulunan klasöre gir start dediiğinde ritimler karsında a2000 ritimlerini attıgında sesı yarıdan fazla acma

Sağol bilgilendirme için. Forumdaki 30 adet S650 ritimini indirdim onları deneyeceğim. Ayrıca A1000 ritimlerini de deneyeceğim.

Bende yeni aşdım s650 a1000 ritimlerini sorunsuz okuyor fakat kendi ritimlerinden daha fazla çıkıyor sesleri komayı falanda çözdüm yanlız kemençe ve tulum sesi lazım onlarıda bulursam tamam olacak

Bende yeni aşdım s650 a1000 ritimlerini sorunsuz okuyor fakat kendi ritimlerinden daha fazla çıkıyor sesleri komayı falanda çözdüm yanlız kemençe ve tulum sesi lazım onlarıda bulursam tamam olacak

Güle güle kullan. Alet çok güzel. Ben de birkaç gün önce almıştım. Memnunum. Sesler ve ritimler doyurucu. Bu alet üzerine çalışma yapılsa daha da iyi olacak.

A1000 ritimleri okuturken function menüsünden style ses i 50 ye indirin çok yüksek çıkıyor ritim sesleri.

A1000 ritimleri okuturken function menüsünden style ses i 50 ye indirin çok yüksek çıkıyor ritim sesleri.

Evet çok yüksek çıkıyor. Ritimin ses seviyesini düşürmek gerek.