• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha S650 ye kaç kişi set istiyor ??

savselsem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 5
Değerli arkadaşlar, özellikle Yamaha S650 kullanıcıları, 1-2 ay önce Batuh ve Dr. Salim ustalar, S650 için set yapmaya değmez, emeğin karşılığını alamayız demişler ve proje ile ilgili tanıtımlarını kesmişlerdi, acaba forumda S650 kullanan kaç kişiyiz, bir sayı alalım, belki fikirleri değişir ?

Zira gelişme olmazsa 2. cihaz olarak Türk müziği ağırlıklı bk 5 veya pa600 qt ( çıksın bi bakalım önce :) almayı düşünmeye başladım ( s650 min batı ses ve ritmlerinden çok memnunum vazgeçmeyi düşünmüyorum )

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Cevap: Yamaha S650 ye kaç kişi set istiyor ??

salim bey set yapacaz dediği zaman kullanıcılar fazla para veremeyiz dedi sanki ortada bir fiyat varmış gibi salim beyde buna üzüldü o zaman ekonomik bişi yapalım dedi fakat onuda yapmadı canı sağolsun. salim beyde expansion voice editor programı var tahmin ediyorum. bu program herkezde olan birşey değil. bunun bir sorumluluğu var bence. bu programa sahip olan yapmazsa kim yapacak! uğraşmaya değermi değmezmi diye düşünmeye gerek yok güzel bir set her zaman satar. s650 sayısını bile arttırır. saygılar.

o yüzden konuyu açtım, toplamda kaç s650 kullanıcısı set almayı bekliyor, bir sayı çıksın ortaya kendileri artık karar versinler, eğer kesinlikle set yapılmayacaksa herkes ne yapmak istiyorsa karar verir ( 2. cihaz alır, cihazını değiştirir vs.)

Bende varım alacaklar arasında

ben alırım...

güzel bir set olursa bende alırım

bende varım

aslında batuhla konuşulsa elinde sağlam ve guzel audio sampling sesler olduğunu tahmin ediyorum sampling ve ritim konusunda gerçekten çok yetenekli bi arkadaş kaç kişi kesin alacaksa ona gore mukemmel bişey yapar diye tahmin ediyorum ...

şu s650 yi biraz tanıtın bildiğim kadarıyla a1000tr dn daha iyi bi cihaz biraz demolar paylaşın fiyatları uygunken bi s650de ben alıyım set çıkınca sette alırım

Bende almak istiyorum.