• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha S900 Cem Karaca Bu son olsun demo windman1981

windman1981

TM 2014 Demo Yarışması İkincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR S-950
Yamaha S-900 ile hazırladığım ve yorumladığım eski bir çalışmam.
Cem Karaca ''Bu Son Olsun''

Altyapı

Vokal

Cevap: Yamaha S900 Cem Karaca Bu son olsun demo windman1981

Gitarlar stringsler herşey ne kadar güzel geliyor.Akorlar,trafik herşey yerli yerinde Demo diye işte buna derim emeklerine sağlık Ali...

windman yine on numara çalışmalara devam...

Merhabalar...

İşte harika bir çalışma daha ; çok güzel olmuş Ali hocam ; emeklerine sağlık...

Konu dışı olabilir ama , şunu söylemek isterim: TYROS2 alırsan S900 den çok üstün bir "sound"a terfi edeceğini düşünmüyorum ; tercihin en az TYROS 3 olmalı bence...

Selâmlar...

ellerine saglık bu güzel çalışmalar için ali kardeşim

Merhabalar...

İşte harika bir çalışma daha ; çok güzel olmuş Ali hocam ; emeklerine sağlık...

Konu dışı olabilir ama , şunu söylemek isterim: TYROS2 alırsan S900 den çok üstün bir "sound"a terfi edeceğini düşünmüyorum ; tercihin en az TYROS 3 olmalı bence...

Selâmlar...

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Tyros3 konusunda da haklısınız hocam. Aslında Yamaha hayranlığımdan ziyade farklı bir klavyeye de yönelmek istiyorum. Pa3x desem 7000 tl. Audya5 desek hakeza oda 7000 tl üstü bir fiyat var. Şu an için uçuk fiyatlar. Tyros3 ikinci elde akla mantığa uygun geliyor. Müzik sevdası işte, elde org olmadığında boş zamanlarda insan da boşluğa düşüyor. Biraz da acelem ondan. Selamlar.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Tyros3 konusunda da haklısınız hocam. Aslında Yamaha hayranlığımdan ziyade farklı bir klavyeye de yönelmek istiyorum. Pa3x desem 7000 tl. Audya5 desek hakeza oda 7000 tl üstü bir fiyat var. Şu an için uçuk fiyatlar. Tyros3 ikinci elde akla mantığa uygun geliyor. Müzik sevdası işte, elde org olmadığında boş zamanlarda insan da boşluğa düşüyor. Biraz da acelem ondan. Selamlar.

Enstrümansız kalınca ,insan kendini müthiş bir boşlukta hissediyor ; rahatlayamıyor.Haklısınız , size katılıyorum...

6.000 - 6.500 TL civarına piyasada AUDYA ve PA3X var.Bu işi ticari olarak yapanlar dahi cihazlarını ölü sezonda satabiliyor ; biz ki ticari düşünmüyoruz ; asıl bizim satmamız lazım bu cihazları.Genelde boyuna yatmıyorlar mı evde? :)

Ben "SX3000"i elimden çıkarıcam bu sebeple ; yerine de cüssesine göre çok yetenekli olan GW8 düşünüyorum.Şu da var , aklımda hep AUDYA var , orası başka :)

Benimki sadece bir tavsiye , sakın beni yanlış anlamayasın.Madem ki YAMAHA tecrüben ve ilgin var ve de fiyat aralığı nispeten daha uygun ; hiç düşünmeden bir TYROS 3 al bence...

Hayırlısı olsun ; iyi günler dilerim...

Bu bence büyük bir hata olur Ali...
Ya T4 al yada alma derim bana sorarsan...

Ch.