• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!Yamaha Tyros2 Super Edition SET indir!...

Cevap: !Yamaha Tyros2 Super Edition SET indir!...

Selam arkadaslar
tüm tyros kullan arkadaslar genelde ellerinde iyi setler var tabiki paylasmaktan kaciyorlar NEDEN=??

Benim elimde kendi hazirladigim set var yani bütün forumlardan topladigim setleri düzenledim yani eksikleri tamamlamis oldum edit loop wav vs anliycaginiz biraz kendi zevkime göre ugrastim neyse. arkadaslar elimizde ne varsa paylasalim Mürhen arkadasim hakli evet güzel bir paylasim olsun.. saygilar...

Selam arkadaslar
tüm tyros kullan arkadaslar genelde ellerinde iyi setler var tabiki paylasmaktan kaciyorlar NEDEN=??

Benim elimde kendi hazirladigim set var yani bütün forumlardan topladigim setleri düzenledim yani eksikleri tamamlamis oldum edit loop wav vs anliycaginiz biraz kendi zevkime göre ugrastim neyse. arkadaslar elimizde ne varsa paylasalim Mürhen arkadasim hakli evet güzel bir paylasim olsun.. saygilar...

Yok abi kimse bir şey paylaşmıyor her şey maddiyat olmuş herkes birbirini nasıl kandırırımın derdinde. Sende bende olan setleri editleyerek set yaptım diye satıyor.

sevgili arkadaşlar tyros 2 aldım bakalı 2 güne gelecek nasıl kulanan varsa yorum rica etsem setleri hangisi güzeldir d,