• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Voice Manager - Beta v2 Yayinlandi

Cevap: Re: Yamaha Voice Manager - Beta v2 Yayinlandi

bahsettiğim expansion pakete ritim yükleme programi 2 farkli program biri ile ritim atablirsin diğeri ise expansion paketin içeriğinin bilgisini değiştirebilirsin Saygilar Kolay Gelsin

İlginiz için teşekkür ederim. Aslında soruyu sorduktan sonra bir deneme yaptım. Exp. Pack açıp üzerine sesleri ekleyip çıkardım. Bu şekilde kaydedip yükledim. Ritmler de yüklendi sesler de. Sanırım soruyu sormakta biraz aceleci davrandım. Ancak iyi oldu bu gönderdiğiniz program ile Exp. içinden istediğimiz ritmleri USB' ye yükleyip kullanabiliriz. Teşekkürler...

Bu arada ne büyük nimetmiş bu küçük ama işlevi büyük programlar. Allah razı olsun ne diyeyim başka.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Re: Yamaha Voice Manager - Beta v2 Yayinlandi

İlginiz için teşekkür ederim. Aslında soruyu sorduktan sonra bir deneme yaptım. Exp. Pack açıp üzerine sesleri ekleyip çıkardım. Bu şekilde kaydedip yükledim. Ritmler de yüklendi sesler de. Sanırım soruyu sormakta biraz aceleci davrandım. Ancak iyi oldu bu gönderdiğiniz program ile Exp. içinden istediğimiz ritmleri USB' ye yükleyip kullanabiliriz. Teşekkürler...

Bu arada ne büyük nimetmiş bu küçük ama işlevi büyük programlar. Allah razı olsun ne diyeyim başka.

Rica ederim ne demek elemizden geldiğince ve az çok bilgimizle yardimci olmaya çalişiyoruz şunu biliyorumki s650 kullanan arkadaşlar ve bende dahil olmak üzere çok sıkıntılar oldu ritim den yana sesler den yana artik belli bir noktaya gelindi çok güzel şeyler yapariz bir araya gelse k ayrica vaktim pek olmuyor çalişiyorum 5 de çikiyorum işten ama uğraşamiyorum üstüne düşssem boşluk bulsam güzel şeyler yapicağim sizler için. Saygılar . . . ;)

Cevap: Yamaha Voice Manager - Beta v2 Yayinlandi

Link olmus yaa yenilermsiniz??
Zip ile atin olmassa da silinmesin

Cevap: Yamaha Voice Manager - Beta v2 Yayinlandi

ölü linkk :D