• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardım ederseniz çok sevinirim.

• Konbuyu başlatan open10
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 4K

open10

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha or700 v2
--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar yeni 0r700tr v2 aldım.üzerindeki türk ritimlerinde düzenleme yapıp usere kaydetmek istediğim zaman yetersiz alan yazısı çıkıyor.usere ancak 13 ritim kaydedebildim.acaba benim orgtamı bir promlem var yoksa sizin orglardada bu olay oldumu?

Cevap: yardım ederseniz çok sevinirim.

Üzerinde midiler olabilir varsa silmeyi bir dene.

USB ye kaydet sende sorun çözülsün

arkadaşım usb ye zaten kaydediyorum ama usb de ritimden ritime geçerken ölçü birbirini tam tutmuyor.bende onun için ritimleri usere kaydetmek istiyorum

or700 user hafızası öyle yaa.az alıyo bence de en iyisi usb ile idare etcen.ama or700 v2 güzel cihaz.allah pişmanlık vermesin bol kazançlar nasip etsin.

ölçüden kastın ne hocam sıkıntını tamamıyla anlatırsan yarıdmcı olaiblirim.

ölçüden kastın ne hocam sıkıntını tamamıyla anlatırsan yarıdmcı olaiblirim.

ölçü derken ritim geçiş süresini kastediyo...usere kaydedilen ritimlerde geçiş yaparken beklemiyosun mesur biter bitmez direk geçiyo.ama usb de 2 saniye kadar geç geçiş yapıyo.onu kastediyo arkadaş.benim orgta da vardı o sorun.

or700 user hafızası öyle yaa.az alıyo bence de en iyisi usb ile idare etcen.ama or700 v2 güzel cihaz.allah pişmanlık vermesin bol kazançlar nasip etsin.

aynen katılıyorum kadire hayırlı işler dilerim

arkadaşların ilk orgu or700 galiba korg kullanmamışlar anlaşılan korgların bütün modellerinden rritim geçişleri orgun kendi hafızasındakiler ve disketten vede usb den ritim değiştirirken bekleme yapıyor

arkadaşların ilk orgu or700 galiba korg kullanmamışlar anlaşılan korgların bütün modellerinden rritim geçişleri orgun kendi hafızasındakiler ve disketten vede usb den ritim değiştirirken bekleme yapıyor

bilmiyoduk yaa sağol :cool: konumuz yamaha neden hemen korga saptırıyosun.yaşın kadar org kullandım merak etme.hangi cihazın nasıl olduğunu biliyorum.sadece merak ettiğimiz userde ritim güzel geçiş yaparken usb de neden geç oluyo...batuh ölçü derken neyi kastettin dedi ben de açıklamasını yaptım.

arkadaş sormuş acaba benim cihaz mı sorunlu diye.ben de yorumumun devamında benim org da böyleydi ama usb ile de idare edebilirsin.or700 güzel alet...dedim...

konuyu saptırmanın anlamı yok.iyilik yapıyoz bi dert, yardımcı olmak amaçlı yorum yazıyoz bi dert, yazmıyoz bi dert, paylaşmıyoz bi dert.

Moderatör tarafında düzenlendi: