• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardim pa80 sample

Enst.
Yok
merh2 arkadaslar

ben pa80 da arkadasimin kartindan orguma sample ses attim ses kayd edildi orga ama calmiyor ne yapa blrim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yardim pa80 sample

Bir karttaki sample sesi begendigim zaman ben o karti komple yukluyorum ama tek tek karti degistirmeden sample nasil atilir bi yolu varmidir bilmiyorum

benim arkadasimin kartini hepsini attim orga ordanda benim karta ama benim kartda darbuka sesleri filan calismadi

Yuklemek istediginiz kartin once setini yuklemelesiniz bunun icin arkadasinin orgunda disk tusuna basin ordan save e basin size hedefi belirlemek icin f1 e basin diyecek ona basin arkadasinizin orgunda hard disk varsa new name set diye bir ibare goreceksiniz entera basarak kartaki set dosyasini hard diske atabilirsiniz eger o orgun hard diski yoksa nev set dosyasini kaydedeceginiz yer disket olmali eger seti hard diske kaysetmisseniz disk menusunden copy e girerek nev name set adli dosyayi diskete kaydedebilir ordan da gene yuklu disketi kendi orgunuza takarak load edebilirsiniz arkadasinizin orgunun icindeki back uplari disk tusuna basarak copy menusuyle teker teker diskete atabilir oradanda kendi orgunuzun icine gene copy menusuyle teker teker bu back uplari yukleyip bir crd uzantili dosya yarattiktan sonra gene disk tusuna basip gelen menuden utilitiesi secip card restore menusne girerek acilan menuden daha onceden yuklediginiz back uplarin bulundugu crd uzantili dosyayi secerek kartinizi doldurabilirsiniz tabi bunun icin yuklu kartiniza once bir format atmalisiniz eger kart kilitli ise card manager progranin oldugu disket orgun icinde iken orgu tekrar aciniz ve gelen menuden erase card deyiniz muzik dolu gunler

Moderatör tarafında düzenlendi: