• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Talebim Var Üstadlardan

PoP_MüZiK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Esselamu aleyküm

Üstadlar hocalar....!

Elimde
1 Adet pc
1 adet ses sistemim
Sitenizden indirdiğim md altyapı ( bayağı var :) )

Şimdi ben bu md yada altyapıların üzerine okumak ve bunları kayıt etmek istiyorum.

Hangi programı kullanmalıyım ve neler yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.
Allahın rahmeti ve bereketi bu mübarek ayda üzerinize olsun.

Cevap: Yardım Talebim Var Üstadlardan

Ve aleyküm selam.

Önerebileceğimiz program sayısı çok ama Adobe Audition 3 ü tavsiye ediyorum. Sitemizde bulamazsınız full sürüm ve crackli program paylaşımı ve dağıtımı yasaktır. Google da ufak bir aramadan sonra çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Boyutu da çok fazla bişi değil.

Audacity programı ile çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.Önce indirdiğiniz md altyapı mp3 ise wav formatına çevir.Daha sonra parçayı birlikte açtan audacity ile aç.Record düğmesine bas üstüne oku.

herangi bir kayıt proğramı indirip kurun . fakat bence en basit kullanımlı olan mixcraft 3.1 veya 4.5 tir.

3 Yorum 3 teşekkür. Adobe Audition 3 Dün bulmuşdum linklerini indiriyorum tesaadüf denk gelmiş bir arkadaşımda söylemişdi. Ne var ki şimdi sizin bildiğinizi ben bilimiyorum yani bunu bu programları kurunca yapabilecek hiç bir şeyim yokmu. İşin özü bu işi resimli anlatabilecek bir üstadımız yok mu? Hem ben faydalanmış olurum hemde benim gibi bu işi bilmeyen ve yapmak isteyen diğer kardeşlerde yararlanır bu işlemden. Daha da doğrusu bu tip işler diğer gördüğüm sitelerde resim ile anlatılıyor bilmeyen ler için. Bizde bu işi bilmediğimiz için taleb derken bunu kastetmişdik. Yinede yorumlara teşekkürler. Programı kurunca çıkan sorunlarla rahatsız ederim inşAllah sizi. Ayrıca expres ve yunus üstadım sizlere de teşekkür ederim olmadı sizin programları deneyeceğim. Teşekkürler.

Hocam adobe audition için sitemizde videolu anlatım vardı.

Bu audition 1.5 için ama diğer audition sürümleri için hemen hemen aynı işlemler geçerli.

Verdiğiniz ilaçların hepsini deneyeceğim yorumlar ve çalışmalar İşlerimin sonunda gelecekdir inşAllah. Değer veren tüm üstadlara teşekkürler. Allah razı ve memnun olsun inşAllah.

Not: Daha değişik çalışmalar varsa yorumlarsanız mutlu olurum..