• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım..Tyros2 Super Edition

tyros-3

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar Tyros 2 için "Tyros2 Super Edition" adıyla yamahanın sitesinde set verilmiş ama link sorunlu inmiyor. Sanırım Emonun almanyada mixlenen seti bu, elinde olan varsa yükleyebilirmi linkini. Tşkler.

Cevap: Yardım..Tyros2 Super Edition

bende ararım ama ne set var ne bişey burhan hoca 7-8 ritim koymuşta acaba kitsiz okurmu yada ben bu aleti 1000tl gibi bi parayamı satsam?

kardeş bu set emonun heryerde paylaşılan seti internette bulabilirsin ya da benim seti yükle zaten içersinde var.aleti sattığım için şu an yardımcı olamıyorum ama evdeki bilgisayara yedek set vardı sanırsam bir ara yüklerim.

seti bulmak için ne yazmamız lazım ve harbiden 300 mb mı? bana o kadar lazım değil sadece thm çeşitleri olsun türkü semah ankara2-4 taylan davullu 9-8 tatlıses vahde tarzı vahde çeşitleri bolca slow fantazi tsm ritimleri benim sıkıntım ritim ne kit var ne bişey dün aldım t2 yi çözerken sildik bendeki ritimlerde güzeldi thm ler sadece gerisi orta oda or700 ün ritimleri oldugu için

evet 300 mb ama ben elimde ne varsa yükledim o yüzden 300 mb.Ana set o kadar değil.Yani elimdeki bütün davul kitlerini,samplingleri paylaşmıştım ama ana seti yaparken hepsini aletin üzerine yüklemedim çünkü lopplar davul kitleri çok yer kaplıyor.Ama paylaştığım dosyada hesi var kim hangini isterse yüklesin diye.Sitede elinde tyros2 olan arkadaşlar paylaşabilir diye düşünüyorum.Mesela fransada burhanettin abi var ona bir yaz derim.Elimde alet olmadığı için yardımcı olamıyorum ama evdeki bilgisayarda vardı diye hatırlıyorum.V2 plus kitlerini salimle görüş istersen eminim daha iyi ritmler var v2 plusta.

v2 daha iyi olsa tyrostan pahalı olur neyse ben bakayım

ritmleri güncel o yüzden diyorum.ha sen ben kendim ritm yazarım dersen t2 için piyasa emo,mavilim,mincel set gibi setlerde güzel davul,perc kitler var.rtim yazmak için davul sıkıntın olmaz.bu isimleri aratırsan setleri bulursun diye düşünüyorum

çok teşekkür ediyorum

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri