• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardım virtual dj de otomatik mix yapılması

bigrocker

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
gitar
çok acil yardım rica ediyorum lütfen virtual dj de sağda ve soldaki şarkılar otomatik olarak biri bittiğinde diğerine geçmesini istiyorum bu otomatik olarak nasıl yapılır.yani elle yapmak istemiyorum.şimdiden tşk ediyorum.

Cevap: yardım virtual dj de otomatik mix yapılması

tam ortada üstte automix yazısı var ona tıkla otomatik geciş yapar krdes

çok tşk ederim sağolasın.iyi günler.mutlu kal.ayrıca bir şey daha sorsam hızlarla oynayabilirim sanırım.çalarken cd yi çıkarttığımda şarkı dururmu yoksa hafızasında kalırmı transpozede yapılabilirmi yeni kurduğum için çok bir bilgim yok açıdan soruyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşım

Üstte 1 2 3 sol sağ 1 2 3 numaraları vardır şarkının başını saniyesi ni tam ayarla ver 1 numarayı işaretle eğer şarkıyı uzatmak istiyorsan 2. kıtanın başlama noktasını ayarla ve 2 numarayı işaretle istediğin yer e 1 e bas ayarladığın yerden başlar 2 de de aynı 3 de de aynı olur
keylock kısmından şarkıyı hızlandırabilir yavaşlatabilirsin başarılar

Merhaba...Bilgi için teşekkürler ama automıx menüde gözükmüyor daha öncede benim başıma gelmişti bir arkadaş ayarlardan girerek ana menuye bu düğmenin gelmesini sağlamıştı.Ben proğramı tekrar kurmak zorunda kaldım automıx tuşu yine yok.... Aradım ama sanırım beceremedim bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler

slm 4.2 sürümünü bir arkadaş taviye etmişti onu indirip kurdum automix var.

ANLATACAĞIM KONU VIRTUAL DJ 8.0 İÇİN GEÇERLİRDİR
Virtual dj proğramında, otomatik mix yapma konusunda yaptığım araştırmalar sonucunda ,

bu konuda detaylı açıklama yapmıştım en az 60 kişi bu bilgiyi okudu sadece bir kişi teşekkür etti bende sildim

SERHATKARADENİZ1982 kardeşim verdiğin bilgiler için Allah razı olsun. VİRTUAL DJ8 konusunda bayağı tecrübelisin. Senden bir ricam var. Virtual DJ7 ile çalışıyorken bilgisayarımın göçmesi sonucu virtual DJ8 yüklendi. Herşeyi ile güzel lakin bir şeyi çözemedim. VİRTUAL DJ 8.0 de menüden şarkıyı seçip ENTER tuşuna basıyorum şarkı yukarı tarafa (DECK1 VEYA DEC2 ye) yüklenmiyor ne yaptıysam başarılı olamadım. Vede bunu fare ile üzerine çift tıklayarak hallediyorum. Buda benim şiçin pratik olmuyor Çünkü düğünlere sadece LAPTObu götürüyorum faresiz olarak. Laptop üzerindeki PAD ile de şarkı seçimi yapabiliyorum ama dediğim gibi düğün esnasında pratik değil. bilmem sorunum anlaşılabildimi. Şimdiden yapacağın yardım için teşekkür ederim.

Teşekkür için sağol, önemli değil kardeşim, Biraz ingilizce bildiğim için araştırıyorum ve buluyorum, senin sorunun maus olmadan nasıl kullanırım diye sormuşsun, önce bir ayar yapmamız lazım, sıra ille anlatıyorum

çok teşekkür ederim. Şu an iş yerindeyim akşam eve gidince deneyeceğim sağolasın.