• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YARDIM!

SonerKaan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Klavyemin Sol 5Tuşu Çalışmıyor, Sprey Su İle Temizledim Her Yerini Güzelce Sildim Daha Sonra Çalışmadı. NE YAPABİLİRİM ?

Tuş zamanla fazla basıma maruz kalabilirler.. yıpranmış olabilirler .. tek nedeni budur..
Dr.Salim Dr.Salim açıklayacaktır..

Board çıt değiştirmek lazım.. onuda söyleyeyim..

Peki Değişim İçin Herhangibi Bir Yere Götürebilir miyim Yoksa Firmaya mı Göndermeliyim? Birde Fiyatlar Nasıl Olur Tahmininizce ???

7 - 8 Tuş luk Tuş lastiği Piyasa da 15 - 20 TL arası satılmaktadır Orgun Marda ve Model numarasını söylediğinizde en uygun olanı verirler bunları dilerseniz kendiniz yapamam derseniz Elektronik çiler takabilir. Org Garantili ise DTL Elektronik Servis e yaptırabilirsiniz. Sorun bence de ya TUŞE lere gelen kabloları yerinden oynattınız ve gevşedi ondan sesleri kesildi yada lastikler yıprandı TUŞE lere basarken kısa devre yapıp sesleri çalmıyordur. Kolay gelsin Saygılarımla,

DanteTR 'nin yetkili servisi benim. DanteTR ile ilgili yedek parçayı Dante Müzik Aletleri'nden ya da benden temin edebilirsiniz.
1 tuş için 1 oktavlık lastik değişimi yapılıyor.

ister lastik siparişi verip takabilir, ya da cihazı tarafıma gönderip yaptıraiblirsiniz...

Ayrıntılara özel mesajdan ulaşabilirsiniz.